עמותות וארגונים: בואו להגיש בקשה לתמיכה מהעירייה

כפי שהובטח: שלב ב' של השוק העירוני יוצא לדרך! - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ארגון או עמותה ללא מטרת רווח? בואו להגיש בקשה לתמיכה מהעירייה

 

החל ממחר, יום שישי 25.2.2022, עיריית רחובות קוראת לעמותות וארגונים ללא מטרות רווח הפועלים בעיר רחובות בתחומי החינוך, דת, ספורט, תנועות נוער, תרבות, אמנות, רווחה ובריאות- להגיש בקשה לקבלת תמיכה בהתאם לתבחינים שנקבעו ע"י מועצת העיר.

בקשות לקבלת תמיכה מהעירייה תוגשנה באמצעות מערכת ממוחשבת וחדשנית באתר עיריית רחובות, ללא צורך בהגשת טפסים מודפסים או הגעה למשרדי העירייה
ניתן יהיה להגיש את הבקשות עד ליום רביעי, ה-27.4.2022

ועדת התמיכות לא תדון בבקשות שתוגשנה לאחר המועד הקבוע ו/או בבקשות שתוגשנה ללא כל המסמכים הדרושים.

בהתאם לנוהל תמיכות שפורסם בחוזר מנכ"ל משרד הפנים (4/2006) עיריית רחובות מציעה לעמותות וארגונים ללא מטרות רווח הפועלים בעיר בתחומי החינוך, דת, ספורט, תנועות נוער, תרבות, אומנות, רווחה ובריאות להגיש בקשות לקבלת תמיכה מהעירייה.

תהליך הגשת הבקשה לתמיכה יתקיים באמצעות מערכת ממוחשבת וחדשנית, ללא כל צורך בהגשת מסמכים מודפסים או בהגעה למשרדי העירייה. ניתן להגיש את הבקשה באמצעות אתר האינטרנט העירוני- תחת הקטגוריה מידע ושקיפות >>> תמיכות ומענקים. עמותות וארגונים המעוניינים להגיש את הבקשה יבחרו את תחום הפעילות בו הם עוסקים ויידרשו לצרף את כל מסמכי החובה הנדרשים. שימו לב, יש להגיש בקשה נפרדת עבור כל אחד מהתחומים.

מועדי הגשת הבקשה לתמיכה יתקיימו בין התאריכים כ"ד באדר א' תשפ"ב 25/2/2022 ועד לתאריך כ"ו בניסן תשפ"ב 27/4/2022. לאורך כל תהליך הגשת הבקשה יעמוד לרשות המבקשים מרכז תמיכה טכנית שייתן מענה על השאלות. לבירורים ופרטים נוספים ניתן לפנות לרכזת וועדת התמיכות בעיריית רחובות, דקלה לוי בטל'08-9392451 בימים א'-ה' בין השעות 08:00-16:00 או בדוא"ל: [email protected]

ועדת התמיכות לא תדון בבקשות שתוגשנה לאחר המועד הקבוע, כאמור ,ו/או בבקשות שתוגשנה ללא כל המסמכים הדרושים. הוועדה המקצועית בראשות מנכ"ל העירייה, מאיר דהן, תדון בבקשות ותקבל החלטות לפי תבחיני הוועדה.

רחמים מלול, ראש העיר: "עיריית רחובות קוראת לעמותות ולארגונים הפועלים ללא מטרות רווח לטובת תושבי העיר- להגיש בקשות לתמיכה. אשתקד שיפרנו את השירות ואנו מאפשרים להגיש את הבקשות בקלות ובמהירות, באמצעות מערכת דיגיטלית ידידותית ופשוטה למשתמשים".

מאיר דהן צילום: באדיבות עיריית רחובות

מאיר דהן, מנכ"ל עיריית רחובות: "עמותות וארגונים רבים פועלים למען תושבי העיר וזאת ההזדמנות שלהם לקבל תמיכה מהעירייה. אנו קוראים לעמותות להכין מראש את המסמכים הנדרשים המופיעים בקריטריונים ולהשלים את התהליך בהתאם לנוהל המופיע באתר העירייה".

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: