ערב מטריף עם רביד פלוטניק בעירונוער

ערב מטריף עם רביד פלוטניק בעירונוער

האומן רביד פלוטניק הגיע אמש לעירונוער לכיתת אומן – מפגש קרוב ואישי עם בני הנוער של העיר רחובות.

האירוע שודר בחי בקול השפלה 103.6FM וראיינו אותו עומרי ושיץ ואופק בודאי, שני תלמידי מגמת התקשורת של קריית החינוך ע"ש דה שליט המשדרים ברדיו.
במהלך הערב שוחחו השלושה על היצירה, על החיים, ועל ההתפתחות של רביד מאומן מתחיל ועד הגעתו לפסגת הזמר הישראלי כשהוא מהמר על ז'אנר מוזיקלי לא נפוץ בתחילת דרכו.

רביד פלוטניק עירונוער

רביד סיפר על הסיפורים מאחורי השירים, על הכתיבה וכמה קשה צריך לעבוד כדי להצליח. הוא הוסיף אמירות חשובות על מראה הגוף המעוות שעובר בתקשורת, על אמונה בדרך ועל הנוער של היום שהוא מאמין בו מאוד.
בנוסף לכל אלו פרגן פלוטניק למגישים על התחקיר המעמיק שעשו, על הידע הרב ואמר שלמרות שהוא שועל תקשורת ותיק – כזה ריאיון עוד לא היה לו.
במקום נכחו , עפ"י כללי משרד הבריאות, עשרות בני נוער שצפו בשידור החי, השתתפו בשירה ובשיח עם רביד ובסיום נשארו עוד דקות רבות כדי לשוחח, לשאול שאלות ולהצטלם אתו.
כיתת אומן בשידור חי הוא אחד מאירועי הקיץ הרבים שמתקיימים במתחם העירונוער בקיץ הזה ומאורגנים ע"י מחלקת הילדים והנוער ומועצת התלמידים. בשבוע הבא יתקיים שיעור בשידור עם ברהנו טגניה (חדשות 12) ואחר כך עוד מפגשים ופעילויות ייחודיות עד מסיבת סוף הקיץ בספטמבר בגן המייסדים.

 

חדשות רחובות ניוז

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *