פוליטיקה: חברי הכנסת איילת שקד ונפתלי בנט מגיעים למפגש עם בעלי עסקים מרחובות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מפגש עסקים ענק לכל אזור השפלה עם חבר הכנסת ושר הביטחון לשעבר נפתלי בנט וחברת הכנסת ושרת המשפטים לשעבר איילת שקד בהובלתו של חבר המועצה אמיתי כהן

ביום שלישי 28.7 יגיעו לסיור ומפגש ברחבי העיר עם העסקים ברחובות בהובלת חבר המועצה אמיתי כהן, חבר הכנסת ושר הביטחון לשעבר נפתלי בנט וחברת הכנסת ושרת המשפטים לשעבר איילת שקד כחלק ממסע ברחבי הארץ לשמוע את מצוקתם האמיתית של העסקים ולעלות אותם בפני הכנסת ולהשמיע לכלל המדינה.

אמיתי כהן ביקש מהשרים לשעבר וחברי הכנסת נפתלי ואיילת כחלק מהסיור שלהם ברחבי הארץ להגיע דווקא לרחובות ולשמוע את העסקים בעיר שכוללים מגוון רחב של בעלי עסקים מהחנויות הקטנות, בעלי המקצועות החופשים ועד בעלי החברות הגדולות.

לאחר הסיור בשוק ובעסקים רחבי העיר יקיימו חברי הכנסת מפגש עם בעלי עסקים מכל קצוות העשייה באזור בכדי לקיים סיור מוחות, לשמוע ולחשוב יחד כיצד על המדינה לפעול ולמצוא פתרונות יצירתיים להמשך התעסוקה ושמירת הכלכלה הישראלית.

חבר המועצה אמיתי כהן: "אני רואה יום יום את המצוקה הקשה שבה נקלעים העסקים בעיר בפרט ובארץ בכלל ובניהם חברים רבים, ביקשתי מנפתלי ואיילת להגיע ולשמוע וכך להשמיע את קולם וזעקתם, על המדינה למצוא את הפתרונות היצירתיים כיצד לעזור לבעלי העסקים להמשיך להתקיים".

ליאור נעים

ליאור נעים הבעלים של ביאנקה ואולם טרוסא שמארח את המפגש אצלו מסר : "אני שמח לארח את ח"כ נפתלי בנט אני ועוד עצמאים רבים רואים בו כנציג העצמאים בכנסת והאיש שראוי להיות ראש הממשלה הבא, אני יום יום חי את המציאות הקשה לראות עסק שהיה תוסס חיים ונותן שרות לקהל גדול , שמגיע למצב שאיננו יכולים לעבוד בצורה סדורה , חייבים לחשוב מחוץ לקופסא ונפתלי בנט הוכיח את עצמו כשר בטחון שפעל ללא לאות , אני רוצה להודות לו ולאיילת שקד , וכבוד הוא לי לארח נציגות מיוחדת של אנשי עסקים מכל קצוות הקשת הכלכלית"

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: