פורר: ”הפגישה של ליברמן עם לפיד בווינה היא רק בדמיונם של אנשים שחיים את הקונספירציה”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

האם ליברמן ולפיד מתאמים עמדות? ח”כ עודד פורר שאחראי על המו”מ הקואליציוני של ישראל ביתנו: “הפגישה עם לפיד בווינה היא רק בדמיונם של אנשים שחיים את הקונספירציה מהבוקר עד הלילה. גם ממשלת אחדות עם גנץ היא רק במסגרת התקף פרנויה”

פחות מ-48 שעות  לאחר הבחירות המריא יו”ר ישראל ביתנו השר לשעבר אביגדור ליברמן לוינה, למה שהוגדר מצידו כ”חופשה”, במפתיע,  הבוקר(חמישי) נראה  גם חה”כ יאיר לפיד בנתב”ג , וקיים חשש כי גם הוא בדרך לוינה לתיאום עמדות . החשד הזה עולה לאחר שלפני כשבועיים דווח על פגישה של השניים בעיצומה של מערכת הבחירות, כאשר לפיד וליברמן היו מתואמים גם לאורך הקדנציה החולפת ובעיצומו גם במהלך הכנת חוק הגיוס.

מקורביו של לפיד טוענים שהיעד של חה”כ לפיד הוא לסופ”ש בצרפת, אך, על פי הדיווח של העיתונאי ספי עובדיה הוא מתכנן עצירה בוינה.

‏ח”כ עודד פורר שאחראי על המו”מ הקואליציוני של ישראל ביתנו אמר לפני זמן קצר: “הפגישה עם לפיד בווינה היא רק בדמיונם של אנשים שחיים את הקונספירציה מהבוקר עד הלילה. גם ממשלת אחדות עם גנץ היא רק במסגרת התקף פרנויה”

בגוש הימין עוקבים בדאגה אחר הטיסות של השניים כאשר על לי התוצאות לא יהיה ניתן להקים קואליציה ללא ישראל ביתנו ואביגדור ליברמן ובאם אם אכן מתאמים עמדות ייתכן וזה יגיע על חשבונם של המפלגות החרדיות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן