ח"כ עודד פורר, יו"ר סיעת ישראל ביתנו הגיע סמוך לנתיב העשרה שם פרצה שריפה שנגרמה מבלוני טרור ותקף את המדיניות הכנועה של ממשלת ישראל.
ח"כ עודד פורר, יו"ר סיעת ישראל ביתנו הגיע לפני זמן קצר(שישי) סמוך לנתיב העשרה שם פרצה שריפה שנגרמה מבלוני טרור ותקף את המדיניות הכנועה של ממשלת ישראל.
"כך נראית ההרתעה של ממשלה כנועה שעסוקה כל היום במינוי חברים לממשלת מעבר.טרור הבלונים מחריב חלקים עצומים מהעוטף ונתניהו ממשיך להפריח לחמאס מתנות וכספים".