פלייאוף לאומית: רחובות תנסה להעביר את ההכרעה חזרה לב"ש

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מכבי רחובות תארח הערב(מוצ"ש 20:30)את הפועל באר שבע באולם הספורט בקציר במסגרת שלב רבע הגמר של הליגה הלאומית. אם ברחובות מפנטזים על עלייה לשלב חצי הגמר ,הם חייבים לנצח את היריבה מבירת הנגב.זאת כדי להעביר את משחק ההכרעה דרומה.הפסד ורחובות מסיימת את העונה החלונית.

במכבי רחובות ממשיכים ללקק את הפצעים בעקבות ההפסד במשחק הראשון בסדרת הפלייאוף מול הפועל באר שבע .בעיקר בשל העובדה שחניכיו של אבנר יאור הובילו במשך 39 דקות וחמישים וחמש שניות בהפרשים שהגיעו בשיא של המשחק לכדי-14 נקודות. אך ,ריפיון בשניות הסיום וחוסר מציאת הרשת קרוב ל- 6 דקות הובילו את המשחק להארכה. כאן,כבר נגמר לרחובות האוויר והיא נוצחה בסיום 63:66 . אחרי עונה מופלאה העולה מרחובות רק רוצה להמשיך קדימה.על מנת שהיא אכן תמשיך קדימה היא חייבת לנצח את המשחק השני בסדרה כאן בבית .
הלבנים יכולים להיות קצת רגועים עקב העבודה שבאר שבע לא השיגה ניצחון בעיר המדע והתרבות מזה כ-12 שנה,גם ששתי הקבוצות התמודדו זו מול זו בליגה הארצית.ב מידה וידה של רחובות תהיה על העליונה ההכרעה תעבור למשחק השלישי שיערך בדרום ביום שלישי.
לפני המשחק הביתי ייערך טקס הענקת תשורות מטעם אקים רחובות לנכבדים והן טקס הענקת כדורסל חתום מטעם שחקני הקבוצה לאחד השחקנים המיוחדים מעמותת "קטן עלינו".
הכניסה חופשית

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *