פלילי: גנב שנתפס על חם הורחק למשך חודש מסניפי יוחננוף ברחובות

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פלילי: בית המשפט הרחיק למשך 30 ימים מסניפי יוחננוף ברחובות גנב שנתפס על חם.

 

המשטרה עצרה אמש את יוסף קאסה בן 39 מכרמיאל שנתפס עם עגלת קניות מלאה שיצא איתה מבלי לשלם לסניף יוחננוף. קאסה התעמת עם קצין הבטחון וגרם לו לנזק. שוטרי תחנת רחובות שהוזעקו, עצרו את קאסה, חקרו אותו והיום (רביעי) הוא הובא לדיון הארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

רס"ב דמיטרי שנקר בית משפט ראשון לציון

בפתח הדיון ביקש נציג המשטרה רס"ב דמיטרי שנקר להאריך את מעצרו בארבעה ימים נוספים "אתמול החשוד יצא מהסופר עם עגלה בסך 2,800 ש"ח" סיפר שנקר והוסיף: "בתאריך נוסף עם עגלה בסך 5,500 ש"ח. כאשר המאבטח ביקש מהחשוד לחזור לחנות, החשוד התנגד, התפתח ביניהם דין ודברים, החשוד תקף ועשה נזק לשעון של המאבטח. היחידה החוקרת עיכבה את החשוד לתחנה והוא נחקר. לענין תקיפה הכחיש, לענין גניבה הודה והתנצל. היחידה החוקרת מצאה עוד תיק מיום נוסף בו החשוד ביצע גניבה בסך 5,500 שקלים, ובנוסף גניבה בסך 1,700 ש"ח. כנגד החשוד ישנן הרשעות רלוונטיות ושני מעצר על תנאי ברי הפעלה בגין עבירות דומות".

השופט טל ענר צילום רחובות ניוז

לאור החשדות וריבוי הגניבות המסתכמות בסכום של למעלה מחמישה עשר אלף שקלים, הורה השופט טל ענר לשחררו להרחיקו למשך 30 ימים מכל סניפי יוחננוף ברחובות. "מדובר בעבירת רכוש שנעברה ללא כל תחכום )יציאה גלויה מחנות עם עגלה גדושה במוצרים(. גם עבירת התקיפה היא ברף נמוך ביותר שאינו מחייב המשך מעצר" קבע ענר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן