פלילי: הוארך מעצרו של החשוד שנתפס עם 1.5 קילוגרם סמים וארבעים אלף שקלים במזומן

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

צילום משטרת ישראל

פלילי: בית המשפט האריך בפעם הרביעית את מעצרו של תושב העיר רחובות (38) שנתפס באקראי עם 1.5 קילוגרם סמים וכסף בסכום 40.000 אלף.

תושב שכונת שעריים ברחובות בן 38 שנחשד בסחר בסמים הובא להארכת מעצר נוספת בבית משפט השלום בראשון לציון. המשטרה טענה כי נותרו לה למעלה מעשרים פעולות חקירה לבצע ולאור כך ביקשה להאריך את מעצרו בשבעה ימים נוספים. מהדיון עלה כי החשוד ככל הנראה מכר ללמעלה מעשרים וחמישה לקוחות אולם סנגורו טען כי החשוד הוכיח למשטרה שהכסף עם קבלות עבור עבודה שביצע.

סנגורו של החשוד כעס על המשטרה שבקשה להאריך את מעצרו בשבעה ימים ובדיון הוא אמר “לא יכול להיות טיעון כזה מנציג המשטרה, המשטרה לא הספיקה, אפשר להגיד זאת בהארכת מעצר ראשונה, אפשר גם להגיד ביום ראשון אחרי שעברנו את השבת, הארכת מעצר שניה, לגיטימי, אולי היה אפשר גם להגיד זאת בהארכת המעצר השלישית שהייתה לפני יומיים, אבל לא יכול להיות שנמצאים בהארכת מעצר רביעית והדגש הוא לא על מספר הארכות מעצר הוא נמצא בחזקת המשטרה היום זה היום השישי, מכשיר הטלפון שלו בחזקת המשטרה שישה ימים אי אפשר לבוא ולהציג את הדברים כאילו עכשיו מתחילים לפתוח את החקירה, למעשה מה שחברי אומר עד היום התעסקנו בהחזקה של 1.5 קילו, היה אפשר להגיש כתב אישום ואחר כך להמשיך לבדוק, אומרת המשטרה לא, עכשיו פותחים את החקירה לעבירות הסחר ולא הספקנו לעשות”.

שטרות כסף

שופטת בית משפט השלום בראשון לציון זהר דיבון סגל לא השתכנעה מדברי הסנגור והורתה על המשך מעצרו עד יום שני הבא. מתוך החלטת השופטת ” על-פי החשד החזיק החשוד בסם מסוכן מסוג קנאבוס וחשיש במשקל של 1.4 קילו, וכן סחר בסמים מסוכנים במהלך התקופה האחרונה ובמספר רב של הזדמנויות. במסגרת הארכות מעצר קודמות, קבעתי קיומו של חשד סביר ועילות מעצר. היחידה החוקרת ביצעה מספר פעולות חקירה שהיה בהן כדי לעבות את החשד הסביר באופן משמעותי. מדובר בהתפתחויות משמעותיות שיש בהן אף להרחיב את החשדות כנגד החשוד”.

תזכורת: בשישי שעבר נעצר החשוד על עבירת תנועה של אי ציות לתמרור עצור בצומת בילו. שוטרי התנועה שעצרו אותו ביקשו את פרטיו והבחינו במשהו מוזר, בחיפוש אקראי שערכו הם הופתעו למצוא 1.4 קילוגרם סמים מסוגים שונים וסכום כסף של ארבעים אלף שקלים. מאז הוא שוהה במעצר והחקירה בעיצומה במסגרתה נחקרו עשרות חשודים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן