פלילי! הוארך מעצרו של ציון יונה שפרץ לרכב ונתפס אתמול על חם

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
החשוד בעת תפיסתו צילום רחובות ניוז

פלילי! בית המשפט האריך עד מחר את מעצרו של החשוד שפרץ לרכב ונתפס אתמול על חם. בדיון שנערך נודע כי עומדים נגדו עוד שישה תיקים בהם נחשד בעבירות רכוש.

שופטת בית משפט השלום בראשון לציון זהר דיבון סגל האריכה עד מחר (חמישי) את מעצרו של החשוד בפריצה לרכב, ציון יונה (49) תןשב שכונת קרית משה שנתפס אתמול (שלישי) על חם בעת שפרץ לרכב בחניון עפר ברחוב משה יתום. בדיון שנערך נאמר על ידי המשטרה כי נגד יונה יש עוד שישה תיקים של עבירות רכוש.  רב סמל בכיר דמיטרי שנקר בדיון ” החשוד בפנינו חשוד בכך שמבצע בתקופה האחרונה מספר התפרצויות לרכבים. על חלק מהתיקים החשוד נחקר, הודה ואף שוחרר. בתאריך 18.06.2019 התקבל אירוע על פריצה לרכב. שוטרים שמגיעים למקום מאתרים את החשוד ליד הרכב. על-פי הפרטים שנמסרו, קושרים את החשוד לעבירה המיוחסת לו. החשוד נעצר, נחקר והובא לכאן. היחידה החוקרת צירפה את כל התיקים על מנת להשלים את החקירה בכל התיקים ולהעביר את התיק. מדובר ברצידיוויסט אשר מגיע כל פעם ומבצע את אותן עבירות לאחר שניתנות לו הדמנויות שונות להפסיק.

(סרטון התפיסה)

השופטת זהר דיבון סגל בהחלטתה “בחשד לביצוע עבירות פריצה לרכב בכוונה לגנוב, החזקת סכין שלא כדין וגניבה מרכב. על פי החשד התפרץ החשוד לרכב, נתפס בסמוך לאחר מכן על-ידי המתלונן ובחיפוש בכליו נתפסה סכין. לתיק החקירה צורפו עוד 6 תיקים שעניינם עבירות רכוש. העבירות המיוחסות לחשוד, עברו הפלילי, בצירוף התיקים העומדים ותלויים כנגדו, מקימים עילת מעצר מסוג מסוכנות. לחובת החשוד עבר פלילי הכולל לא פחות מ- 21 הרשעות קודמות החל מבית המשפט לנוער בעבירות רכוש, הפרת הוראה חוקית, החזקת סמים. מדובר במי שריצה עונשי מאסר כאשר הרשעתו האחרונה משנת 2018. אני מורה על הארכת מעצרו עד ה- 20.06.2019 עד לשעה 14:00”.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן