פלילי: נעצר חשוד שהטריד לקוחות בהולמס פלייס

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פלילי: תושב רחובות בן 30 נעצר בחשד שהטריד לקוחות בחדר הכושר הולמס פלייס.

 

המשטרה עצרה גבר בן 30, תושב רחובות, שנכנס אל חדר הכושר הולמס פלייס, הטריד לקוחות, הסיג גבול ובתחנת המשטרה איים על קצין המשטרה.

נציג המשטרה רס"ב דמיטרי שנקר אמר בדיון "מתקבל דיווח מהולמס פלייס שהחשוד בפנינו בשבוע האחרון מגיע למקום, מטריד לקוחות, חוסם את הכניסה, מאיים על הלקוחות. שוטר שמגיע למקום פונה לחשוד. החשוד החל לאיים עליו, התנגד לעיכוב ונלקח לתחנה. בתחנה הוא החל לאיים על קצין סיור ואמר שהוא יגיע אליו בסוף גם אם זה יהיה ההליך האחרון. ניסה לתקוף את הקצין. במהלך החקירה החשוד דיבר לא לענין וזה מה שמעלה חשד לפעולה של בדיקה ראשונית".

שופטת בית משפט השלום בראשון לציון זהר דיבון סגל האריכה את מעצרו ביומיים. סגל בהחלטתה "החשוד נעצר ביום בחשד לביצוע עבירות איומים, הסגת גבול, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, העלבת עובד ציבור והתנגדות למעצר. עיינתי בחומר החקירה, על יסוד מסמכים אשר סומנו על ידי מצאתי כי קיים חשד סביר לפיו החשוד ביצע את העבירות המיוחסות לו. העבירות המיוחסות לחשוד בשילוב עם התנהגותו בעת מעצרו מקימות עילות מעצר מסוג מסוכנות וכן חשש לשיבוש הליכי חקירה אם כי החשש מתון. לאחר ששמעתי בקשב את טיעוני הצדדים ובשים לב לחומר החקירה שהוצג בפניי, עילת המעצר, פעולות החקירה המבוקשות כמפורט בנספח הסודי שחלקן חשופות לשיבוש על-ידי החשוד, ומבלי להתעלם מגילו של החשוד והעדר עבר פלילי, תוך שאני נותנת דעתי לחשש להדבקות בנגיף הקורונה, מצאתי כי יש לאפשר את מיצוי החקירה בעת הזו בעוד החשוד נתון במעצר. יחד עם זאת אני סבור הכי בראש ובראשונה ראוי כי תתקבל חוות דעת ראשונית בדבר מצבו הנפשי של החשוד".

(תמונת אילוסטרציה)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *