פלילי: שוב גבר שיכור נעצר על אלימות כלפי אישתו! ” בחקירתו ביקש להחליף את החוקרת בגלל שהיא אישה”.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פלילי: שוב גבר שיכור נעצר על אלימות כלפי אישתו! ” בחקירתו ביקש להחליף את החוקרת בגלל שהיא אישה”.

 

אמש (שלישי) הוזעקו שוטרי רחובות אל רחוב שמחה הולצברג בעקבות צרחות של אישה מדירה. כוחות משטרה גדולים שהגיעו אל הדירה הבחינו בבית הפוך ובגבר שמוטל על הרצפה. הגבר החשוד נעצר ונחקר. היום (רביעי) הובא לדיון הארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון.

רס”ב דמיטרי שנקר בית משפט ראשון לציון

בפתח הדיון אמר נציג המשטרה רס”ב דמיטרי שנקר: “מתקבל דיווח במוקד 100 על צעקות ובקשה לעזרה. שוטרים שמגיעים למקום מבחינים בזמן הכניסה לבית בבית הפוך לאחר קטטה, החשוד על הרצפה כאשר תופסים אותו אחרים בגלל שהנ”ל משתולל. לאחר שהחשוד נעצר נלקח לתחנה, לציין כי בזמן מעצר סירב להכנס לניידת ואף לצאת ממנה. בתחנה החשוד נחקר. בחקירה הכחיש את המיוחס לו וביקש להחליף את החוקרת בגלל שהיא אישה. בדרך למעצר איים על אחד השוטרים. ישנה אינדיקציה על-פי דוחות פעולה שנדף מהחשוד ריח של אלכוהול”.

אילוסטרציה עצור

 

סנגורו מטעם הסנגוריה הציבורית ביקש לשחררו: “אני מבקש להורות על שחרור החשוד בהרחקה מהמתלוננות. השוטרים מסרו את הדוחות והוא לא יכול לשבש. לגבי בני המשפחה, לפי מה שנאמר לי האיש הגיע וביצע את העבירות שבשעה שהוא ככל הנראה תחת השפעת אלכוהול. החשוד ואמר שהגיע לבית וכנראה בגלל איזה שהוא ריב ושהוא הגיע שיכור, האישה כעסה עליו וצעקה עליו. הוא מכחיש כל אלימות מצידו”.

 

השופטת טל ענר שמעה את הצדדים והורתה להאריך את מעצרו עד מחר בלבד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן