פסטיבל "שרים בסוכות" 2019 : מופע מחווה ליוסי בנאי ודודו פישר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו בחול המועד סוכות את פסטיבל "שירים בסוכות": מופע מחווה ליוסי בנאי בהיכל התרבות (בתשלום סמלי) ויומיים של מופעים ברחבת העיריה עם סוכת ראש העיר, קובי אפללו, דודו פישר וצמד רעים

כמיטב המסורת, גם השנה בחול המועד סוכות, תקיים עיריית רחובות באמצעות החברה העירונית את פסטיבל "שרים בסוכות". השנה ייפתח הפסטיבל באירוע מוסיקלי חגיגי ומיוחד בהיכל התרבות, "מרב אהבה", שיתקיים במעמד ראש העיר. האירוע שיתקיים ב-15.10, בשעה 20:30, הינו ערב מחווה ליוסי בנאי ז"ל, גדול שחקני ישראל, בשילוב שירי "הגשש החיוור" פרי עטו, ובהשתתפות אמנים רבים: נתן דטנר, ישראל גוריון, אורי בנאי, שלמה בראבא, דביר בנדק, אלון אופיר, עדי כהן, חן כהן/עידו רוזנברג, נעה אסנר ותמר שם אור. כרטיסים למופע ניתן לרכוש במחיר סמלי, (50 ₪ לכרטיס) באתר היכל התרבות www.ironit-rehovot.co.il/event.asp?event=24625 ובטלפון 08-9232200.

 

ביום שלישי, ה-16.10, בשעה 20:00, הציבור מוזמן לרחבת העיריה, שם תוקם "סוכת ראש העיר" למשך כל ימות החג, ובה יקבלו ראש העיר וחברי המועצה את הציבור, מטעמי החג יוגשו לקהל הרחב ובהמשך לאווירה החגיגית יתקיים מופע זמר של "צמד רעים", ולאחריהם יעלה הזמר דודו פישר. הכניסה חופשית.

 

גם ביום רביעי, ה-17.10, בשעה 20:00, סוכת ראש העיר תהיה פתוחה לקהל הרחב והזמרת ורדינה כהן תופיע עם בנה קשת בן זאב בשירים מוכרים ואהובים, ולאחריהם יעלה וינעל את הפסטיבל הזמר קובי אפללו במיטב שיריו. הכניסה חופשית.

 

רחמים מלול, ראש עיריית רחובות: "השנה רעננו את מתכונת פסטיבל "שרים בסוכות" עם מופע מחווה מיוחד בהיכל התרבות,  ועם הזמנה לסוכה ברחבת העירייה.  אשמח לפגוש את התושבים ברחבת העירייה, ביומיים של מופעים מגוונים בשירים המבטאים את החיבור הישראלי".

 

עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות:  "שרים בסוכות 2019 מציג תוצר של חשיבה על מנת לחדש ולהביא בפני הציבור פסטיבל מגוון ושונה. אנו מחכים לראות את התושבים הן בסוכת ראש העיר והן בהיכל התרבות וברחבת העירייה בשני המופעים".

 

איציק עובדיה, מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "אנו שמחים להביא את התרבות כמו בכל בשנה, בעיקר בחגים ומועדים, בזמנים שבהם הקהל הרב יכול להגיע וליהנות ממופעים של תרבות ברוח החג".

 

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים בטלפון: 08-9232200, ובאתר עיריית רחובות ובאתר החברה העירונית.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *