פעמיים אקסברד

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
עידו אקסברד,כבש צמד

היורדת הטרייה לליגה א' וכמי שמסומנת כעולה הבטוחה לליגה הלאומית פתחה את עונת המשחקים 2019/20 בניצחון ביתי על מכבי יבנה 0:2 מצמד שערים של החלוץ עידו אקסברד. 

 

זה איצטוני ,זוהי מרמורק: ידעו כולם בשכונה הקטנה מרחובות שבצהריים לפני ההתמודדות מול מכבי יבנה  ייערך טקס קצר לזכרו של שחקן העבר טוני שרעבי ז"ל אשר על שמו קרוי "מגרש הפועל" אשר ברחוב ברנר. חבר המועצה רועי שרעבי בנו של טוני עוד הבטיח להביא לאירוע את שרת הספורט והתרבות מירי רגב, אך אמש קרוב לחצות התקבל במשרדי הפועל מרמורק מכתב מטעם מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל,רותם קמר האוסר שיתוף השרה רגב באירוע בשל סעיף 20 לתקנון המשמעת האוסר מעורבות פוליטית בתחומי המגרש חמישה ימים לפני מועד הבחירות בישראל. אומנם לאחר כמה שעות ההתאחדות חזרה בה מהדברים,אך השרה קבעה לו"ז חדשואי לכך נבצר ממנה להגיע לעיר התרבות המדע. אך גם מלבד שרת הספורט היה מדובר בטקס מרשים ומכובד בהשתתפות ראש העיר,רחמים מלול שאף התכבד לבעוט את בעיטת הפתיחה של המשחק ולהוציא את עונת המשחקים של ליגה א' דרום לדרכה. עוד נכחו בטקס נשיא הפועל מרמורק,איל גולן, הספונסר הראשי , מוטי אברג'יל,  מנכ"ל מרכז הפועל ,יורם אורנשטיין, מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל,ניר לוין, סגן ראש העיר,יניב מרקוביץ, מנכ"ל החברה העירונית , איציק עובדיה,חברת המועצה רוני באום,הספונסר אלירן מלול ,יו"ר מטה הנשים הארצי של הליכוד,אירית ענקי.

המכתב שנשלח לראשי הפועל מרמורק בגין איסור השתתפותה של השרה מירי רגב

אחרי הטקס המרגש אותו הנחה ביד רמה אלון סגל, החל המשחק שלימד אותנו על חשיבות האצטדיון הביתי ,שהיה חסר מאוד לאדומים אשתקד עת נאלצה לנדוד לשחק ברמלה. קברניטי העיר כבר נתנו את ברכת הדרך והעבודות באצטדיון  החדש כבר תפסו תאוצה ויכול להיות שכבר בשנת 2021 הוא יהי מוכן לשימוש.

במרמורק דיברו כל השבוע כי בכוונתם לצלוח בשלום את 3 מחזורי הפתיחה ולא משנה באיזה דרך וזאת על מנת לעמוד במטרה שהוצבה בתחילת העונה-לשוב לליגת המשנה. וכבר במחזור הפתיחה אירחה מרמורק לדרבי אזורי את מכבי יבנה שיכול להיות מוקש לא קטן לקראת המשך הדרך. ולכן משריקת הפתיחה של השופט דניאל לוי ,חניכיו של ניב סידי שלטו במרכז המגרש והיתרון על לוח התוצאות לא איחר לבוא בחלוף עשר דקות  פריצה משמאל של הקשר אביעד בורלא הסתיימה בהרמה נהדרת לכיוונו של  עידו אקסברד וזה בעט מפינת הרחבה חזק פנימה,ולא הותיר שום סיכוי לבן ניזרי האורח. הדקה ה-32 אקסברד מכפיל את כמות שעריו במשחק,כאשר ניצל טעות בהגנת האורחים  כדי לדחוק את הכדור פנימה.

בחצי השני מרמורק הורידה הילוך (בגלל החום) ולמזלה נגיחה של שרון מרצינו מצאה רק את המשקוף של שערו של אבי אבגי. סידי ערך חילוף והכניס לשדה המשחק את תום מדהלה שהגיע למספר מצבים קורצים, אבל החמיץ מקרוב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *