פרטים נוספים על הנהגת הטייסת שנעצרה בתום מרדף

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

הוארך מעצרה של תושבת רחובות שנעצרה בתום מרדף מסוכן שכלל נהיגה על 180 קמ"ש. בית המשפט הורה לשלוח אותה לבדיקה פסיכיאטרית.

 

הטוען המשטרתי רס"ב דמיטרי שנקר ביקש מבית משפט השלום בראשון לציון להאריך את מעצרה של הנהגת הטייסת מרחובות בת ה-39 בשבעה ימים. " התקבל דיווח על תאונת דרכים בגזרת רחובות יבנה ועל שהרכב המעורב מסוג קאיה נמלט מהמקום" סיפר שנקר על המרדף והמעצר אמש במוצ"ש והוסיף:

חדשות רחובות - פרשת מות הפעוט: הורי הפעוט שוחררו הוסר החשד לפלילים
מעצרים בית משפט צילום רחובות ניוז

" במקביל מתקבלים דיווחים על נהגת שמשתוללת ושורפת רמזורים אדומים ועל כך שהיא נמצאת במרכז עינב בעיר מודיעין. ניידות מצמצמות לשם, פורסום מחסום אך הנהגת פרצה את המחסום והעיפה שוטר, הנהגת המשיכה בנסיעה פרועה במהלכה נגחה ניידת משטרה, נסעה באדומים ומגיעה למהירות של 180 קמ"ש".

ניידת משטרה, ניפוץ חלון

המרדף כאמור נמשך למעלה משעה, הוא התחיל באזור רחובות ויבנה, המשיך למודיעין, משם לראשון לציון, בהמשך היא עלתה על כביש 6 וירדה לראש העין, חזרה לכביש 6 לדרום שם בלמה ונעצרה בגלל פקק גדול שנגרם בכוונה ממחסום משטרתי.

השופט גיל גבאי

השופט גיל גבאי בין את הדברים והורה להאריך את מעצרה עד יום חמישי. בדיון שנערך הבין השופט גבאי שיש לה עבר נפשי וכן היא ציינה זאת בחקירתה. השופט גבאי הורה לשלוח אותה לבדיקה פסיכיאטרית תוך 24 שעות.

 

עו"ד דמיטרי ברנשטיין

עו"ד דימטרי ברנשטיין שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את הנהגת מרחובות: "מדובר באישה ללא עבר פלילי שמוכרת למערכת בריאות הנפש. לאור מצבה היא נשלחה לבדיקה פסיכיאטרית".

תגובות

תגובה אחת

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: