פרטים על הריקוד של אחד המנכ"לים וחברת מועצה ואת מי הפתיע אייל גולן

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

השבוע במנגל: פרטים על הריקוד של אחד המנכ"לים ברחובות עם חברת מועצת העיר, את מי הפתיע אייל גולן ולמי איחל מזל טוב לסיני קורן.

חדשות רחובות - פינת המנגל - רחובות ניוז
פינת המנגל – חדשות רחובות ניוז

 

שני: מזל טוב לצלם ממשפחת הסלבס סיני קורן, שחגג 55 חורפים. סיני הוא בנו של מישל כהן, הבעלים של מועדון הקמינו המצליח ברחובות שמנוהל עם בנו תומר כהן.

סיני קורן עם חלק מהמברכים- איתי לוי והצל.

 

שלישי: בלילה בין שני לשלישי טסה חברת מועצת העיר רחובות אוה גור אל לגרמניה, הפעם מטעמי עבודה ליומיים בלבד. גור: "היה מושלם, מזג האוויר קר עם פגישות עבודה מאוד מוצלחות".

אוה גור בנתב"ג

 

שלישי: יו"ר ועד עובדי עיריית רחובות וסגנו חן קריטי, אורזים מזוודות ויוצאים לנפוש בטורקיה עם זוג חברים- איש עסקים הרחובותי משה עזרא ורעייתו.

רמי מדהלה וחן קריטי

רביעי: ועדת משנה לתכנון ובניה בעיריית רחובות בראשות ראש העיר רחמים מלול. חברת המועצה איטל בציר אלשיך ביקשה להציע ולחייב את הקבלן האחראי על שימור בית משפחת קפרא ברחוב שבזי ובניין המגורים הסמוך, שייעוד המבנה לשימור יהיה לטובת בית קפה ולא מספרה לטענתה: ״אחד הדברים שהופכים את העיר לעיר טובה זה בתי קפה בשכונות ובעיר״. אבי קינד התערב ואמר: ״גם בבית כנסת נפגשים חברים ומדברים ומחליפים חוויות״. אלשיך המשיכה ואמרה שבעיר לצד בתי כנסת צריך להוסיף עוד ועוד בתי קפה וסיכמה: ״אפשר גם וגם״.

חדשות רחובות - איטל בציר אלשיך מחזיקת תיק אסטרטגיה, חדשנות ויזמות - רחובות ניוז
איטל בציר אלשיך

 

רביעי: חבר מועצת העיר רחובות פנחס הומינר הגיע לכבד בנוכחותו בהשקת ארגון מערך הסיוע הלאומי יחידת 360, באולם גן ממילא באשדוד. הומינר ישב לצד המכובדים בהם הרב הראשי לשעבר לישראל יונה מצגר.

פנחם הומינר באירוע ההשקה באשדוד

 

רביעי: איך מדבררים עיר בעידן של מסכים ואינספור זירות? לא מדבררים, משווקים. מנהלת אגף דוברות והסברה של עיריית רחובות, אביטל רגב קיסר, ייצגה השבוע את העירייה בכנס דוברי הרשויות המקומיות, שם הוזמנה להשתתף בפאנל על אתגרים והצלחות של דוברים, ואמרה כי ״דוברי הרשויות המקומיות הפכו מזמן למנהלי השיווק העירוניים״.

כנס דוברים רשויות, אביטל רגב קיסר

 

רביעי: חבר מועצת העיר רחובות שאול צגהון מתארגן לנסיעה לירושלים לציון חג הסגד. אלא שהבוקר השמח הופך לעצוב בעקבות הפיגוע הקשה שאירע בירושלים. צגהון: " הבוקר נפתח בבשורות קשות. אבל עם כוח האמונה כמו של יהודי אתיופיה ואהבת ירושלים לא השאירה אף אחד בבית! זו כוחה של מסורת בת 2600 שנה. שולח תנחומים למשפחה האבלה ורפואה שלמה לפצועים.
אני מחזק את כוחות הביטחון עם ישראל חי".

שאול צגהון ורבבות בני העדה בירושלים

 

חמישי: שר הדתות לשעבר ומנכ"ל בתי הדין הרבניים בהווה, הרב אלי בן דהן מגיע לביקור ברחובות. הסיור נפתח בבית הדין הרבני בעיר, לאחר מכן נערך מפגש במועצה הדתית עם חבר מועצת העיר רחובות עו"ד אבי מוזס אשר מזה שנים מייצג בבתי הדין הרבניים השונים ברחבי הארץ.

הרב אלי בן דהן ועו"ד אבי מוזס

 

חמישי: תושב העיר רחובות ופעיל הציבור עציון כוכבי מכניס ספר תורה לעילוי נשמת אביו משה כוכבי. לאירוע המרגש שנערך בשכונת מרמורק מגיעים ראש העיר רחמים מלול שמתכבד לכתוב אות בסיום הספר, סגנו בנצי שרעבי, חברי המועצה אביב איטח, מתן דיל וגיא צור, ח"כ דוד ביטן ופעילים חברתיים מוכרים- גלעד מזרחי, שאול ליבי ועוד.

הכנסת ספר תורה עציון כוכבי, צילומים אבירז רז ופרטי

 

חמישי: הופעתה המשלימה של הזמרת אודיה בהיכל התרבות בעלות סמלית של 19 שקלים. האולם מלא עד אפס מקום, רגע לפני ההופעה עולה לבמה מחזיק תיק התרבות במועצת העיר רחובות עודד עמרם, יחד עם מנהל מחלקת האירועים והבמות שלמה טולדו, עמרם מברך את הנוכחים גם בשם הראיס מלול. לסיכום: היה מוצלח, עכשיו מחכים להשלמות ההופעות של בן זיני ואבי אברומי.

עודד עמרם עם אודיה ושלמה טולדו

 

חמישי: מזל טוב לורדה מאיר, מנהלת אגף כספים בחוויות שחגגה  58 חורפים. מנכ״ל חוויות גולן ביטון וצוות המנהלה הפתיעו בעוגה מפנקת. מנגל סלב רחובות ניוז מצטרפים לברכות 🎂.

ורדה מאיר

 

חמישי: חברת הכנסת הרחובותית עידית סילמן יוצאת להשתטח בקבר הצדיק רבי שמעון בר יוחאי ובקבר הצדיק רבי יוסי הגלילי. סילמן: "ראש חודש כסלו, כולי תפילה לבורא עולם מקברי הצדיקים התנא ר' יוסי הגלילי ורבי שמעון בר יוחאי, שנתבשר בשורות טובות, נזכה להקים ממשלה לאומית ציונית במהרה ויאמר ה' לצרותינו די".

עידית סילמן, צילום פרטי באישור

 

שישי: הזמר הרחובותי המפורסם במדינה אייל גולן, מחליט להפתיע את בנו בכורו ליאם, שבימים אלה משתתף בצילומים לעונה נוספת של גולדסטאר ביוון. גולן אורז מזוודות ומגיע להפתיע.

ליאם מופתע ברגע שהבחין את אביו אייל. צילום מתוך האינסטגרם

 

השבוע בפפראצ'י: מנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון וחברת המועצה קארין ברגינסקי רקדו ביום רביעי בחוויות שוויץ החדשה את חג הסיגד. השניים הפגינו כישורי ריקוד מיוחדים וגנבו את ההצגה. נסכם: "בהחלט יכולים להיות הזוג הבא  ברוקדים עם כוכבים".

קארין ברגינסקי וגולן ביטון

 

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: