פלילי: הוארך מעצרו של אבי קרחילי החשוד ברצח רועי זיידנפלד

מעצר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פלילי: בית המשפט האריך את מעצרו של אבי קרחילי החשוד ברצח רועי זיידנפלד. סנגורו: "היחידה החוקרת מרחה את הזמן ולא בדקה את גרסת מרשי". 

 

שופט בית משפט השלום בראשון לציון אבי סתיו האריך לפני זמן קצר (ראשון) את מעצרו של אבי קרחילי 55 שנעצר בראשון שעבר בחשד שרצח את רועי זיידנפלד בביתו של קרחילי בקרית עקרון.

עו"ד עדי בוקר

סנגורו של קרחילי, עו"ד אמר בדיון: מדובר בתיק רצח עם כותרת מאוד מפחידה ואימתנית. גם בדיון עלה כי מרשי טוען שהגיעו אליו אנשים שמוכרים למשטרה לפגוע בו, ניסו להיכנס לביתו באמתלות שונות. מדובר באדם בן 55 ,יש לו קביים כי הגיע מבית החולים בשל שבר מורכב ברגלו השמאלית, לאחר שני התקפי לב מוכר בביטוח לאומי כנכה 100 אחוז וחולה סכרת. הוא מסר גרסה שעיקרה שהתגונן וניסה למנוע כניסה של אנשים שחיפשו רעתו וחיפשו לפגוע בו וברכושו בביתו מבצרו. במאבק עמם בפתח הדלת, ביצע פעולה יחידה לנסות להרחיק את השלושה, במהלכה פגע במקרה באחד מהם והתוצאות הטרגיות ידועות לנו. בדיון הקודם ניתנו ליחידה החוקרת 7 ימים לחקור ולעבד את הנתונים, לדעתי מרחו את הזמן ולא בדקו גרסת החשוד שנמצא מאחורי סורג ובריח. אנו מצויים שוב בדיון מעצר שני, לטעמי לא התחזק דבר והדברים נותרו כמו שהם, לא התחזקו ראיות נגד מרשי. משפחתו נמצאת פה. אבקש בשל מחלתו להאיץ בעבודת החקירה, להורות למשטרה – לתת מסגרת זמנים, אם מדובר בהגנה עצמית אין מקומו מאחורי סורג ובריח.  בסיום הדיון הורה השופט סתיו להאריך את בשלושה ימים, עד יום רביעי הקרוב.

 

"בין החשוד לקורבן קיים סכסוך כספי". 

 

 

תזכורת: אבי קרחילי בן 55 (לשעבר תושב רחובות), תושב נעצר בחשד לרצח במוצ"ש שעבר בכניסה לדירתו . מפרטי החקירה עלה כי הקורבן רועי זיידנפלד ושני חבריו הגיעו אל ביתו של קרחילי לגבות כסף בגין חוב. קרחילי פתח את דלת ביתו וככל הנראה התפתח עימות בין השניים שהוביל לפציעתו של הקורבן שסבל מדקירות נקבע מותו.

זיידנפלד המנוח תושב הקריות, מוכר , גופתו נלקחה לבדיקה במכון המשפטי באבו כביר וטרם התקבלו תוצאות הבדיקות.

אבי קרחילי צילום מסך

עדי ראיה סיפרו כי קרחילי החשוד בדקירה שהה ברגעים הראשונים מחוץ לביתו בזמן שכוחות המשטרה התכוננו לפרוץ אל דירתו שברחוב הנרקיס ביישוב.

"הוא לא היה נראה לחוץ בכלל, הוא עמד ממש לידנו ולא ידע מה לעשות, בשלב מסוים הוא ניסה לברוח והשוטרים הבחינו בו ועצרו אותו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *