פרסום ראשון: דודי אשכנזי מוביל בבורסת השמות לכהן כמנכ”ל החברה העירונית

דודי אשכנזי
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
דודי אשכנזי
דודי אשכנזי. מזל טוב להולדת הבן רפאל

 

פרסום ראשון: ראש לשכת ראש העיר דודי אשכנזי צפוי להתמודד למכרז מנכ”ל החברה העירונית במקומה של יוספה חליבה שהודיעה על פרישתה. ועד הפעולה של העובדים  ” כנראה שהשמועות היו נכונות”.גם שמו של הסמנכ”ל איציק עובדיה הוזכר כמועמד ראוי למל את תפקידה של של חליבה.

 

לחדשות ‘רחובות ניוז’ נודע כי בבורסת השמות להתמודדות על תפקיד המכרז שייצא לתפקיד מנכ”ל החברה העירונית עולים מספר שמות מוכרים בהם סמנכ”ל החברה העירונית איציק עובדיה ועוד ובראשם ראש לשכת ראש העיר ומנהל האגף המוניציפלי דודי אשכנזי המוערך מאוד בעבודתו וידוע בנאמנותו לראש העיר מאז תחילת כהונת מלול בתפקיד. אשכנזי כזכור החל את תפקידו עם ראש העיר הקודם שוקי פורר ומאז הוא בלשכה עד היום, לאחרונה נרמז כי אשכנזי צפוי להמשיך לדרכו וכי הוא מעונין לעבור לתפקיד אחר. ההודעה שכאמור הוציאה יוספה חליבה  בצהרייים הצליחה להפתיע רבים במיוחד את העובדים המנהלים מולה משא ומתן מתמשך לקראת הקמת ועד עובדים.

כאמור, גם שמו של איציק עובדיה עלה לאחרונה כמועמד מוביל והוא אף זוכה לתמיכה גדולה מצד ראש העיר רחמים מלול. במידה ועובדיה אכן יקבל את התפקיד .לא מן הנמנע שהוא יצטרך לעזוב את עמדת המאמן  הראשי בהפועל מרמורק ,זאת על אף שהוא מונה לפני פחות משבוע , בשל מורכבות התפקיד המצריך אותו להיות כל כולו בתפקיד המנכ”ל

יוסי חג'אג'
יוסי חג’אג’ יו”ר ועד העובדים

ראש ועד הפעולה של עובדי החברה העירונית לתרבות נופש וספורט יוסי חג’ג’ התקשה להאמין ולחבריו לועד הוא “לא נכון, אז השמועות היו נכונות!”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן