פרסום ראשון: דני פרדה הצטרף למרמורק

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שינו זוארץ בעלי הפועל מרמורק ואחד האנשים החזקים במכבי פ"ת צרף את קשר ביתר ירושלים לקבוצה מרחובות שהעפילה ללאומית

הפועל מרמורק החתימה את הרכש המפתיע של הקיץ. הקבוצה מעיר המדע והתרבות פנתה לדני פרדה והציעה לו להצטרף באופן רשמי למועדון בעונה הבאה,לאחר שהקשר נופה מהסגל של ביתר ירושלים לפני מס' ימים. האחרון השיב בחיוב וכרגע הוא נחשב לשחקן הרכש הכי משמעותי בסגל של המאמן ניסן יחזקאל , כך נודע ל-רחובהוט לראשונה. למעשה, האיש החזק של מכבי פתח תקווה, שינו זוארץ, לו הכרות רבת שנים עם השחקן הוא זה שפנה לפרדה והציע לו להצטרף לאדומים.

פרדה החל את הקריירה שלו במחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה, ובשנת 2005 עלה לסגל הקבוצה הבוגרת של המועדון. בעונת 2011/2012 הפך פרדה לשחקן מוביל בקבוצה, כבש חמישה שערי ליגה וגרר התעניינות מצד קבוצות רבות לאחר שקבוצתו ירדה לליגה הלאומית, אך בפתח תקווה סירבו לשחררו. פרדה הסכים להישאר בקבוצה ולעזור לה לחזור לליגת העל מתוך כוונה לעזוב לאחר מכן. פתח תקווה חזרה לליגת העל אך לא שחררה את פרדה, ולאחר שהתעמת עם הנהלת הקבוצה הודח מהסגל לזמן רב.
בינואר 2014 חתם פרדה לחמש עונות בקבוצת בית"ר ירושלים, ששילמה עבורו 550 אלף ש"ח חרף הפוטנציאל הטמון בו הוא לא הצליח להביע חותם בקבוצה הירושלמית
וב- 2016 , ביום האחרון לחלון ההעברות בישראל, הושאל פרדה להפועל בני לוד מהלאומית. עם תום עונת ההשאלה חזר פרדה לסגל בית"ר ואף יצא עם הקבוצה למחנה אימונים הנערך בימים אלו בהונגריה. לאחר שקיבל הודעה שהוא לא בתוכנית של שרון מימר הוא חתם בשורות מרמורק.
בנוסף מרמורק החתימה לעונה נוספת את דרור ניר ואופק יפרח .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *