פרסום ראשון: האחים אופיר ועמוס לביא מפנקים מזה שבוע את חיילי צה"ל ושולחים להם משאיות מלאות בכל טוב
צילומים: רחובות ניוז
לחדשות רחובות ניוז נודע כי עם פרוץ המלחמה וגיוס מאות אלפי חיילי צה"ל לדגל, ראשי ארגון הפשע החזק בשפלה, האחים אופיר ועמוס לביא מרחובות, מארגנים על חשבונם משאית שיוצאת מדי יום עם כל טוב, לחיילי צה"ל בבסיסים השונים הסמוכים לעיר רחובות.
גורם אמר לחדשות רחובות ניוז: " כבר מיום ראשון שעבר מגיעה משאית לבסיס בילו לתת אוכל וציוד, עד היום נהנו מהמיזם מאות חיילי צה"ל והארגון ממשיך לתרום כיד המלך. העלאת המורל, ההרגשה והמוטיבציה לחיילים חשובה מכל ויחד ננצח".
הצטרפו לעדכונים👇👇👇
https://chat.whatsapp.com/Ll5Vq8bB3Ea5sRJfONYPXJ