פרסום ראשון: הדרבי לא יערך ברחובות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום ראשון: מנהלי שתי הקבוצות מליגה א’ הגיעו לאחרונה לסיכום משותף כי משחקי הדרבי יערכו מחוץ לעיר כאשר  האצטדיון שנבחר הוא הברפלד בראשון לציון וזאת במטרה לאפשר לקהל רב לחזות בהתמודדות המסקרנת. לאחרונה הודיעו ראשי מרמורק כי הם מעוניינים לארח בנס ציונה והדבר יכול להוביל לפיצוץ ההסכם

היורדת הטרייה מהלאומית לליגה א’ הפועל מרמורק הגיעה לסיכום יחד עם יריבתה העירונית מכבי שעריים כי משחקי הדרבי יערכו מחוץ לעיר רחובות. בזמן שעיריית רחובות החלו בהכנות הראשונות להקמתו של האיצטדיון העירוני החדש שיכיל כ-5000 מקומות .הגיעו שתי ההנהלות הבכירות של הכדורגל בעיר,הגיעו  להחלטה משותפת לקיים את הדרבי הרחובותי מחוץ לעיר,כאשר האיצטדיון שנבחר לארח את 2 המשחקים הוא איצטדיון הברפלד בראשון לציון.

אך ,יכול מאוד להיות שהדבר לא יצא לפועל בסופו של יום,היות והאדומים מרחובות חזרו בהם וכעת הם מעוניינים לארח את הדרבי , דווקא בנס ציונה וזאת משום שהספונסר החדש של הקבוצה,מוטי אברג’יל הטיל וטו על האירוח בראשון לציון .

בשעריים, כאמור לא אהבו ב”לשון המעטה” את השינוי שבא מכיוון מרמורק וכעת ברצונם לחזור בהם מהסיכום שבעל פה ולארח את הדרבי באצטדיון ע”ש מדהלה . כרגע לא ידוע לאן תנשב הרוח וסביר להניח כי גם גורמים נוספים נוספים יכנסו לעובי הקורה , במטרה למצוא פיתרון מושלם לנושא.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן