פרסום ראשון: המשטרה עצרה צעיר בן 22 הנחשד בסחיטה, כליאה ואיומים, במהלך מעצרו נתפסו אקדח וסמים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
אקדח.צילום משטרת ישראל

פרסום ראשון: היחידה המרכזית של המשטרה עצרה הלילה צעיר בן 22 החשוד בסחיטה, איומים וכליאת אדם, במהלך מעצרו נתפסו אקדח וסמים. מעצרו הוארך עד יום שני הבא.

הימ”ר היחידה המרכזית של המשטרה, עצרה הלילה(שלישי) צעיר בן 22 תושב קרית משה החשוד כי היה מעורב בפרשת הסחיטה והאיומים כלפי צעיר אחר, במהלך מעצר נתפסו אקדח וסמים. באותה פרשייה כזכור נעצרו ארבעה חשודים, כנגד שניים מהם הוגשו כתבי אישום. בחקירתו שומר החזוד על זכות השתיקה ואינו משתף פעולה, מעצרו הוארך עד יום שני הבא.

בדיון שנערך לפני זמן קצר טען נציג המשטרה רס”ב רפי מזרחי כי החשוד נמלט מהמשטרה למרות שידע שהוא דרוש לחקירה. מזרחי ” כנגד החשוד הוצא צו מעצר לפני כחודשיים, היו ניסיונות לאתר אותו, כל החומר מוצג בפני בית המשפט ומדובר במספר רב של מסמכים שמצויים בקלסר בפני בית המשפט הנכבד המבססים את הסבירות שהחשוד יודע, ברח מביתו, לא נמצא, לא עונה לטלפון ואתמול סמוך לחצות הוא נעצר במסגרת פעילות של היחידה”.

אילוסטרציה

עורכת דינו שירן ברגמן “אבקש לדחות את הבקשה ולהורות על שחרורו, אחרי דיון ארוך שלא קיבלתי בו תשובות ברורות אומר כך, לגבי האירוע עם המתלונן מאחר וחברי לא מסר יותר מדיי מידע, אני רק אומר לבית המשפט שהחשוד המשיב מכחיש כל היכרות וקשר למתלונן, מכחיש את החשדות המיוחסות לו ואין לי אלא לבקש מבית המשפט הנכבד ולסמוך עליו שיבחן האם אכן יש חשד סביר שקושר אותו למעורבות כל שהיא באותו אירוע בו לכאורה נחטף המתלונן ונסחט”.

 

השופטת זהר דיבון סגל האריכה את מעצרו עד יום שני הבא. סגל בהחלטתה ” בעת מעצרו של החשוד נתפסו בדירה נשק וכן סמים, סבורני כי קיים חשד סביר ולעניין זה אני מפנה לדוחות הפעולה של השוטרים .יחד עם זאת, עוצמת החשד בעת הזו, אינה נמצאת בעוצמה גבוהה והיא נסמכת בעיקר על נוכחות במקום תפיסת הנשק והסמים. העבירות המיוחסות לחשוד מקימות עילות מעצר מסוג מסוכנות וכן קיים חשש לשיבוש הליכי חקירה. נציג היחידה החוקרת סבר כי מתקיימת אף עילה של חשש להימלטות מאימת הדין, בשים לב לכך כי החשוד לטענתו נמלט ממעצר ושהה בבריחה תקופה לא מבוטלת. אין בידי לקבל טענה זו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן