פרסום ראשון: העירייה הוציאה צו מנהלי לסופר מרקט ברחוב הרצל יומיים בלבד לאחר פתיחתו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום ראשון: העירייה הוציאה צו מנהלי לסופר מרקט ברחוב הרצל יומיים בלבד לאחר פתיחתו. בעירייה נמסר: “עיריית רחובות פועלת לאכיפת החוק בהתאם לכל הכללים”.

 

לפני זמן קצר (שני) הגיעו פקחי השיטור העירוני ומסרו לבעלי עסק “סיטי מרקט” שברחוב הרצל 35 ( מגדלי IQ) צו מנהלי לסגירת המקום למשך 30 יום. בעל המקום, יוסי שוורץ שהנו בעלים של למעלה מ- 30 סניפים בעיקר באזור גוש דן, אמר לחדשות רחובות ניוז: “70 אחוז מהעסקים העובדים במדינת ישראל עובדים במצב של בקשת רישיון עסק. שראש עיר חותם על צו הפסקה לשלושים יום זה רק במקרה חריג בו עסק מסכן את הציבור, כמו למשל מכירת סמים, עיסוק בזנות, הימורים, אבל לא כמו אצלנו שמוכרים לחם וחלב, כולם עושים המון הקלות כדי למכור סחורה בכל הארץ, אני לא מצליח להבין למה כאן הכל נגדנו. ביום שישי פתחנו את החנות, הגיעו פקחים והזהירו שלא נפתח בשבת, קיבלנו שני דוחות על שפתחתנו בשבת, כל דו”ח על סך 730 שקלים”.

 

עיריית רחובות פועלת לאכיפת החוק בהתאם לכל הכללים. העירייה אינה מגיבה בעניינים ספציפיים של עסק כזה או אחר, והדרך לטפל בכך אינה באמצעות פניה לתקשורת.

תגובות

2 תגובות

  1. בושה וחרפה במקום לעזור לעסקים שבאים לתת שירות חשוב לתושבים, סוגרים אותם וגוזרים גזר דין מוות לעסק חדש!!! לאן הגענו אני מתבייש כתושב העיר !!!

  2. לא בחרנו בו! הוא פשוט לא מוכן ללכת!! ואף אחד לא מוכן לקום נגדו!
    36 אחוז בחרו בפתק ירוק, מה שאומר נגד ראש העיר! אבל לא עוזר.
    היינו כבר בסניף והסניף מהממם!!הלוואי וימשיך לפתוח 24/7.
    שיתחשבו בחילונים דיי כבר עם הכפייה הדתית הזו דיי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הקודם
הבא
דילוג לתוכן