פרסום ראשון: הקו האדום ממשיך לטפס עם שיא חדש של 157 חולים נוספים בעיר רחובות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום ראשון: הקו האדום ממשיך לטפס גבוה עם שיא חדש כאשר ביממה האחרונה (רביעי) התגלו 157 חולים חדשים, סה”כ 813 חולים בעיר. במקביל מפרסם רחמים מלול פוסט ובו מביע דאגה וקורא לציבור להרתם למאבק ולהשמע להוראות.

בלום במתחם הקורונה

התחזית היומית בנושא הקורונה מוסיף להיות חמור ולטפס אל קצה הקו האדום. מנתוני פיקוד העורף עולה כי ביממה האחרונה נוספו 157 חולים חדשים בעיר. אגף החינוך בהובלת מנהלת האגף אפרת צוקרמן ומ”מ ראש העיר זהר בלום ממשיכים לקיים הערכות מצב יומיות ולעקוב אחר המצב המדאיג שעדיין לא נבלם.

 

רחמים מלול

לפני זמן קצר מפרסם ראש העיר רחמים מלול פוסט ובו בנימה מודאגת מתמיד קורא לתושבים להרתם למאבק בנגיף.

מלול ” תושבות ותושבים יקרים. הפעם אני פונה אליכם לא רק כראש העיר אלא גם כתושב מודאג. לצערנו, שיעור התחלואה ברחובות רק עולה ועולה. ברחובות יש כעת כ- 800 חולים וכ- 3000 מבודדים. אנחנו במלחמה. מלחמה על הבריאות של כולנו. על ההורים שלנו. על הילדים שלנו.  במלחמה כמו במלחמה- כולנו מגוייסים בצו 8 . אני מבקש שכולנו נתגייס כאן למען כולנו, מתוך ערבות הדדית ומתוך אכפתיות כדי לנצח את הנגיף ברחובות.  כבר עשינו את זה בעבר, והוכחנו בעבר שאנחנו יודעים להתאחד ולנצח. הנשק שלנו במלחמה הזו הוא המסיכה. שכל אחד ואחת יצאו למרחב הציבורי רק עם מסיכה! המסכה צריכה לכסות את כל הפנים, גם על הפה וגם על האף כי ההדבקה היא בעיקר דרך האף.  אם אנחנו יודעים כעובדה שהמסיכה בולמת 90% מהתחלואה, אנחנו חייבים ללכת עם הנשק הזה כדי להגן על עצמנו. אם כל אחד יילך עם מסיכה כמו שצריך, נוכל לעצור את ההתפשטות! שדה הקרב שלנו הוא בכל מקום שבו אנחנו נמצאים. אנחנו לא גיבורים, פשוט ננהג כולנו יחד לפי ההנחיות ונוריד את שיעור התחלואה בעיר. ברחובות יש כעת למעלה מ- 800 חולים. אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות החולה הבא. בואו נעצור את זה. מעכשיו. לא מהערב ולא אחרי יום הכיפורים או חג סוכות. שימו מסיכות. הישארו בבית. שמרו על היגיינה. בואו ננצח במלחמה הזו יחד”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן