פרסום ראשון: השוד בקפה אינטרנט- ההר הוליד עכבר! רק שלושה יואשמו בשוד

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום ראשון: השוד בקפה אינטרנט-ההר הוליד עכבר! רק שלושה יואשמו בשוד האלים מתוך תשעה חשודים שנעצרו בזמנו.

מתוך תשעה מעורבים שנעצרו בתחילת הפרשה רק שלושה תושבי קריית מלאכי, גלגאו דג’ני 25,  ישראל פלוס34, ואורי מגננה 37, הואשמו בשבוע שעבר בשוד המזעזע בבית העסק “קפה אינטרנט” שברחוב הרצל ברחובות. בפרשה כזכור נעצר גם חבר המועצה דני מרשה ששילם על כך מחיר כבד בשל פגיעה בתדמיתו. עורך דינו ירון פורר הזכיר את העובדה במהלך הדיונים אך חוקרי תחנת משטרת רחובות התעקשו לנסות לקשור אותו למקרה עד שלבסוף לא הצליחו והוא שוחרר אל ביתו.

עו"ד ירון פורר
עו”ד ירון פורר

הפרשה נחשפה לפני כחודש, השלושה החליטו לשדוד את קפה האינטרנט על יושביו ולזרוע בו הרס ככל הניתן, יחד עם שישה נוספים שזהותם לא ידועה.

על פי כתב האישום שהוגש אל בית משפט המחוזי בלוד, התשעה הגיעו למקום אחרי השעה 01:00 בלילה, כשחלקם רעולי פנים וחמושים בקרשים, בקבוקי זכוכית ואלות ברזל, והחלו להכות את הלקוחות במקום ללא הכרה.

השוד כזכור פרוע ואלים עד שנדמה שנלקח מסרט: החשודים נכנסו למקום, ומיד הכו בפניו של אחד הלקוחות במוט ברזל ושברו על גבו כסא, לאחר מכן המשיכו להכות את יושבי המקום בידיהם ובכלים שהביאו עימם, השליכו לעברם סכין, שדדו אותם ואת קופת בית העסק המשיכו להרוס את המקום ללא הבחנה ולנפץ את הטלוויזיות שהוצבו שם.

ארבעה בני אדם נפצעו בתקיפה ונזקקו לטיפול רפואי, רובם עם חתכים ופציעות בראשם. השודדים עזבו את המקום עם למעלה מ-30,000 ש”ח ששדדו מבית העסק, לצד מאות שקלים, מכשיר טלפון נייד וטבק ששדדו מהלקוחות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן