פרסום ראשון: ולדימיר לוברסקי אביו של חלל הצה”ל רונן, התפטר מועד יד לבנים בעקבות נוהל התו הירוק

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

פרסום ראשון: ולדימיר לוברסקי אביו של חלל צה”ל התפטר מיד לבנים בעקבות התו הירוק. “לא רוצה לבזות את זכר בני ולהיות חלק של הנהלת הארגון שנותן יד להפליה של אנשים”.

 

בעקבות החלטת יד לבנים רחובות לאמץ את נוהל התו הירוק החליט ולדימיר לוברסקי להתפטר מתפקידו. לוברסקי חבר ועד יד לבנים מדצמבר 2019 ונמנה בין 13 חברי הועד,  במכתבו אל יו”ר ועד יד לבנים כתב: “אני לוברסקי ולדימיר, אביו של רונן לוברסקי הי”ד -לוחם יחידת “דובדבן” שנפל במהלך פעילות מבצעית ברמאללה במאי 2018 ,מודיע על התפטרותי מוועד סניף יד לבנים ברחובות”.

 

“אתמול 16,3,2021 נודע לי שהארגון אימץ את ההמצאה הבזויה שנקראת “תו ירוק”, שלדעתי המבוססת
על חוות דעת רציניות ביותר אין לה דבר וחצי דבר עם בריאות הציבור, וכל מטרתה היא הפעלת לחץ על אלה
שלא רוצים להתחסן אכן לעשות זאת. אני לא רוצה לבזות את זכר בני ולהיות חלק של הנהלת הארגון שנותן יד להפליה של אנשים ולא חשוב לפי איזה פרמטר.
בתקופה בה נפתח קמפיין הדה-לגיטימציה ודמוניזציה של אלה שחושבים אחרת מהממסד, ציפיתי מארגון יד
לבנים, אשר דווקא צריך לפעול לאיחוד הציבור סביב זכר הבנים והבנות שנפלו, שיעמוד כחומה בצורה כנגד
הניסיונות של גורמים אינטרסנטיים לפלג את העם ע”י הפליה שנוצרה כתוצאה מהפעלת תקן “תו ירוק”.
לצערי זה לא קרה”.

 

יו”ר ועד יד לבנים ברחובות חיים שרעבי: ” יש הנחיה של העירייה לאפשר כניסה רק למחזיקי תו ירוק. הודעתי לו באותו רגע שיש לנו הנחיה, או שתבצע בדיקה 48 שעות לפני שאתה מגיע אבל הוא לא רצה”.

מנכ”ל העירייה דורון מילברג

מנכ”ל העירייה דורון מילברג המשמש כיו”ר ועד המנהל של יד לבנים: ” כדאנשים נמצאים בקשר עם עובדים ואזרחים אני חושב שחובה עליהם להתחסן. זו שמירה על בריאות הציבור, תא בכדי אנחנו ועיריית ת”א הערים המובילות בארץ מבחינת השמירה על הבריאות והתוצאות. מדובר על שמירה של בריאות הציבור, לא על שמירה של בריאות עובדי העירייה, לטעמי אדם שבא במגע עם הציבור צריך לקבל על עצמו אחריות. שתגמר תקופת הקורונה נציע לו לחזור ונשמח לקבלו בחזרה”.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן