פרסום ראשון ומזעזע: נעצר עבריין מין בחשד שאנס עובדת משק בית והכריח אותה ללדת

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
הריון.צילום אילוסטרציה

פרסום ראשון ומזעזע: נעצר הלום קרב בן 59 החשוד כי ביצע סדום, אנס ואף הכריח את עובדת משק ביתו ללדת לו ילד. בבית המשפט מכחיש וטען כי הכל היה בהסכמה.

החשוד נעצר אתמול (שני) לאחר שעובדת משק ביתו הגישה נגדו תלונה על אינוס, מעשה סדום ולטענתה הוא אף הכריח אותה ללדת לו בן שהיום כבר בן חמש. בדיון שהתקיים אצל השופטת זהר דיבון סגל בבית משפט השלום בראשון לציון נשמעו הדברים לראשונה והמשטרה ביקשה להאריך את מעצרו למשך שמונה ימים כדי להשלים את החקירה הראשונית בעודו מאחורי סורג ובריח. לבסוף האריכה השופטת את מעצרו יום חמישי.

סנגוריתו עו"ד רלי אבישר- נווה דרשה לבדוק פלט שיחות ואמרה " מדובר במקרה שזועק לשמיים. החשוד דיבר איתי לא מעט. אין לו עבר למעלה מעשור. המסוכנות שלו נפגעה והוא הלום קרב. נקבע עלידי חוות דעת של הערכת מסוכנות שרק בגלל עברו הפיקוח מתמצא בזה שהוא נוטל פיקוח תרופתי. היא מודעת למצבו והיא מנצלת את זה. הוא אמר לי שהגיש תלונה שברגע שסיים לסייע להם, בגלל פשיטת רגל, יש לו כספים ותשלומים שהיו מנצלים אותו. ברגע שהכסף אזל הם איימו עליו מספר רב של פעמים שאם לא ימציא להם את הכספים היא תגיש נגדו תלונה באינוס. היא מודעת לעברו ואמרה לו שפה בישראל מאמינים לנשים. מדובר במי שהגיש תלונה לפני חודש ולפני שבוע בדיוק על הדבר הזה. הבעל איים לרצוח אותו וכל זאת על הפסקת המימון שלהם. למרבה הצער הוא לא ראה את זה כניצול אלא בכך שהוא מסייע לבנו. היא ניסתה להציג אותו בטענה שהוא משוגע".

השופטת דיבון בהחלטתה " על פי החשד אנס החשוד את המתלוננת אשר עבדה בביתו במשק בית במשך, כ 5 שנים מספר רב של הזדמנויות, כאשר חלק מהמקרים לוו תוך הפעלת כוח ובאיום בסכין. עוד על פי החשד כתוצאה ממעשי האינוס נכנסה המתלוננת להריון והחשוד הפעיל עליה לחץ לגדל את הילד. שוכנעתי כי קיים יסוד סביר לחשש, כי שחרור החשוד בעת הזו עלול להביא לשיבוש מהלכי משפט. עוד שוכנעתי כי קיימת מסוכנות של ממש וזאת בשים לב לעברו הפלילי של החשוד, הכולל הרשעה קודמת בגין עבירות מין בגינה ריצה החשוד עונש מאסר של 4 שנים. לאור האמור אני מורה על המשך מעצרו עד ליום 27.12.18".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *