פרסום ראשון ומזעז: תושב רחובות מואשם בפדופיליה שהציע לבת 12 “תתפשטי, תלטפי את התחתונים ותכניסי…”.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום ראשון ומזעזע: תושב רחובות מואשם על פדופיליה בבת 12 באמצעות התקשרות באינטרנט: ” יכאב לך קצת אבל תכניסי הכל”.

 

פרקליטות מחוז מרכז הגישה כתב אישום אל נגד תושב רחובות שנעצר לפני כשבוע על ביצוע עבירות מין בבת 12. מכתב האישום עולה במסגרת פעילות המשטרה ללכידת עברייני מין כלפי קטינים ברשתות החברתיות, נפגשו הנאשם בשנות השלושים לחייו והילדה בת ה-12, בצ’אט שנקרא ” טוטאל צ’אט” שהנו פלטפורמה של לשיחות והתכתבויות של וואלה. באמצעות היישומון וואטסאפ דרכו העבירו מסרים קוליים, תמונות והקלטות וידאו. בתאריך 24.8.2020 פנה הנאשם תושב רחובות אל הקטינה בת ה-12 תחת הכינוי “חמוד מחפש” וביקש לברר מה היא עושה, וכן הציע לה להחליף איתו תמונות, הקטינה השיבה: “אני קטנה בת 12”. בהמשך השיב הנאשם “מה יכול להיות?”. באותו היום פנה שוב הנאשם המכונה “חמוד מחפש” וכתב “בא לך לנסות? את לבד עכשיו? יש מצב את מפעילה מצלמה?”. בהמשך התקשר בשיחת וידאו וראה אותה אך היא לא ראתה אותו, באותה שיחה ביקש ממנה להתפשט, בהמשך שאל את בת ה- 12 “ראית פעם לבן, בא לך?”. לאחר ניסיונות נוספים מצדו לשכנעה להחדיר לעצמה אצבעות ועוד, פנה אליה הנאשם ואמר שלא יהיו בקשר מאחר והיא קטינה והוא אינו פדופיל ולא רוצה לפגוע בה. בהמשך רשם לה ” אני רק מקווה שלא עשיתי טעות ושאת שוטרת סמויה ומחר תדפוק לי משטרה בבית ותעצור אותי”.

 

כחודש לאחר מכן פנה שוב הנאשם בצ’אט לאותה ילדה בת ה-12 “דיברנו פעם בצ’אט וואלה?”, הקטינה השיבה למחרת “מיזה”. בהמשך שוב פנה וביקש להזכיר לו אם הם שוחחו בעבר והיא בתגובה הגיבה שאינה זוכרת. בהמשך רשם “לא משנה, בא לך להכיר?”. הקטינה שוב רשמה כי היא בת 12 והוא המשיך בשלו והציע “בא לך נדבר פתוח? חופשי על הכל?, מין, סקס, הגוף שלי ושלך היה כיף…חחח”.

משטרה אילוסטרציה

עתה הוא עצור ומועמד לדין על סעיפים של ניסיון אינוס קטינה, ניסיון מעשה מגונה בקטינה, ניסיון הטרדה מינית והחזקת חומרי תועבה.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן