פרסום ראשון: ח"כ עופר כסיף דורש מרחמים מלול לערוך שימוע לעובדת עירייה

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פרסום ראשון: ח"כ הרחובותי עופר כסיף דורש מראש העיר רחובות לערוך שימוע לעובדת שלטענתו מתבטאת באופן פסול: "טפיייי מקבל משכורת על חשבוננו". 

 

חבר הכנסת ותושב העיר רחובות עופר כסיף – רשימת חד"ש, פנה בסוף השבוע במכתב לראש העיר רחמים מלול, בו דורש כסיף לקיים שימוע לעובדת עירייה שלטענתו מתבטאת באופן פסול וגזעני לכאורה. כסיף ציין כי הבחין בתגובה שלה בעמוד הפייסבוק שלו שם רשמה: " פיייי מקבל משכורת על חשבוננו". כסיף טוען כי מדובר בתגובה מבזה והוסיף: "מעיון בחשבון הפייסבוק שלה, היא משתפת פרסומים לאומניים גזעניים לכאורה הקוראים לפגיעה והרג חפים מפשע 'למחוק את עזה', 'לא רוצים יותר צבא מוסרי'. לא יכול להיות חולק כי אין מקום כי עובדת ציבור, האמונה על מתן שירות לציבור על כלל מגזריו ועמדותיו, תשתף תכנים מסיתים לאלימות והתבטאויות פוליטיות קיצוניות ומבזות. הדבר אף מנוגד לאיסורים ב תקנות הרשויות המקומיות משמעת התאמת הוראות, תשל"ט-1979 ,בהוראות חוזר המשמעת של נציבות שירות המדינה בעניין "התבטאויות עובד מדינה ומניעת גזענות' ולקוד האתי של עיריית רחובות". כתב כסיף במכתבו וסיכם: "לאור כל האמור, אבקש כי תפתח בהליך משמעתי כנגד העובדת בשל פרסומים אלו ותרענן את ההנחיות
המחייבות למניעת גזענות, הסתה לאלימות והתבטאויות פוליטיות אסורות לכלל עובדי העירייה".

בנין עיריית רחובות

גורם בעירייה מסר: "בעירייה קיבלו את מכתבו בעיצומו של מצב החירום ובתגובה מסר גורם בכיר כי כשנתפנה מהעיסוקים הרבים שלנו למען בטחון התושבים ורווחתם נמצא זמן להשיב לו".

 

יש לציין כי רק החודש נענש כסיף על ידי ועדת האתיקה של כנסת ישראל. הועדה שללה לכסיף למשך שבועיים את שכרו ובנוסף, הרחיקה אותו מוועדות המליאה והכנסת למשך 45 ימים. זאת בעקבות תלונה שהגיש נגדו ח"כ ניסים ואטורי: "בעקבות פנייתי לוועדת האתיקה- הוועדה החליטה להרחיק את עופר כסיף ל-45 ימים מכנסת וכן שלילת שכר של 14 ימים בשל השקרים בראיונות כאשר השווה בין מדיניות הממשלה לשואה".

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/Ll5Vq8bB3Ea5sRJfONYPXJ

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *