פרסום ראשון: קטינה מתחת לגיל 13 הותקפה מינית בגינה ציבורית ברחובות

לב רחובות- גן המייסדים רחובות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פרסום ראשון: קטינה מתחת לגיל 13 שבילתה עם חברותיה בגן המייסדים ברחובות, הותקפה מינית. "נאבק בה, ניסה להוריד את תחתוניה וניסה לגעת באיברים מוצנעים"  

 

החופש הגדול גורם לחלק מילדי העיר לבלות עם חבריהם בגינות הציבוריות עד השעות הקטנות של הלילה. לפנות בוקר (שני) התרחש המקרה המזעזע, גבר בשנות הארבעים לחייו תקף מינית את אחת הילדות שבילתה עם חברותיה. החשוד ניגש אליה ותוך שהוא נאבק בה ניסה להוריד את תחתוניה ולגעת באיברים מוצנעים בגופה. הסיפור המזעזע התרחש כאמור בגן המייסדים שבמרכז העיר רחובות, במקום שמרושת מצלמות, אך לחשוד שלוקה בנפשו ומוכר לבריאות הנפש זה לא ממש מדבר. כוחות משטרה גדולים שהוזעקו לזירה, איתרו את החשוד ועצרו אותו. הילדה נלקחה לחקירת ילדים ונוער בתחנת משטרת רחובות ונגבתה ממנה העדות של המקרה המזעזע. במקביל, הצליחו החוקרים לאתר סרטון של האירוע שישמש את המשטרה בחקירת המקרה. החשוד כאמור נעצר ונשלח לבדיקה פסיכיאטרית, מעצרו הוארך עד יום חמישי.

 

חדשות רחובות - אילוסטרציה : ילדה במצוקה - רחובות ניוז
אילוסטרציה :  רחובות ניוז

תזכורת ממקרה מזעזע נוסף שפרסמנו אתמול: פרקליטות מחוז מרכז הגישה אמש (ראשון).כתב אישום חמור נגד צעיר מרחובות שמואשם בביצוע אונס קרובת משפחתו. מכתב האישום שהוגש לבית משפט המחוזי עולה, כי בחודש יולי אשתקד, ביקשה אם הקורבן מהנאשם הצעיר לאסוף את בתה הקטינה מהקייטנה. הצעיר נטל את אופניו, אסף אותה והרכיבה חזרה לביתם ברחובות. בזמן שהנאשם והקטינה שוהים בבית לבדם, נכנסה הקטינה לחדרו של הנאשם לבקשתו כדי להיות בחדר ממוזג. הקטינה נכנסה ונשכבה על המיטה כשהיא על ביטנה. באותם רגעים הפשיל הנאשם את מכנסיה ותחתוניה של הקטינה ודרש ממנה לפסק את רגליה והקטינה עשתה כדברו. לאחר מכן נטל הנאשם מבחנה מפלסטיק והחדיר לאיבר מינה, כשהבחין שיש עליה דם, הוא נטל מגבונים לחים וניגב את הדם. לאחר מכן החזיר אותה על אופניו לביתה. כנגד הנאשם הוגש כתב אישום חמור של אינוס קטינה מתחת לגיל 16 במסיבות מחמירות.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://chat.whatsapp.com/L7EUriSYO6lF5tqbzLBo5i

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *