פרסום ראשון: מובילי מחאת הזבל יערכו ביום שני הקרוב מבצע ניקיון קהילתי

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

"אחרי מאות פניות בקשות ותחינות להגברת הנקיון בגן הפלסטיק, גינה בה משחקים עשרות ילדים מידי יום- תושבי העיר החליטו לקחת את הנקיון לידיים" כך הודיעו בסוף השבוע מובילי מחאת הזבל ברחובות על כוונתם לערוך בגן ביום שני מבצע ניקיון קהילתי ,החל מהשעה 17:00 אחה"צ.

פעולת ניקיון נוספת מטעם מחאת הזבל מתוכננת ליום שני הקרוב (12/6) בשעה 17:00 בגן הפלסטיק במרכז העיר.
זה לא סוד שלמובילי מחאת הזבל יש בטן מלאה כנגד מחזיק תיק שפ"ע בעיריית רחובות.חבר המועצה ,גיורא בן ארי .כאשר האחרון מנסה בכל הזדמנות לבטל את ההתלהבות מצד ראשי המחאה בכל הקשור לרעיונות לשיפור פני העיר . זאת היות ולדעתו האישית, העיר נקייה ומסודרת ואין שום כל צורך להקים מהומה דרך אמצעי כלי התקשורת.
כאמור,מובילי מחאת הזבל לא אהבו ב"לשון המעטה" את הדברים שפורסמו בכלי התקשורת מצדו של בן ארי שלטענתם מעדיף לעצום עין בנושא.
"כידוע, יש לנו מחזיק תיק שפ״ע שכנראה לא יודע מה המשמעות של שפ״ע. אז אם אין אני לי- מי לי.
הרעיון הוא לא לעשות עבודה במקום העירייה אלא להראות להם שאנחנו לא נגדם ואין לנו מניעים פוליטיים נסתרים וניתן להם דחיפה קטנה להראות להם איך באמת מנקים.
חשבנו הרבה זמן על מיקום מושלם והחלטנו על הכי מושלם שיש- גן הפלסטיק והרחובות הסובבים." אמרו בסוף השבוע קברניטי המחאה והוסיפו באותה נשימה "נשתדל שהשקיות לא יהיו בצבע ירוק (והמבין יבין).
הפעולה היא חינוכית וכמובן רצוי שגם ילדים יבואו.
למה בחרנו יום שני? כי יום שלישי הוא יום איסוף זבל גדול ואנחנו כמובן אזרחים שומרי חוק!! ".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *