פרסום ראשון: משבר מכללת פרס- רחמים מלול נפגש עם עופרה אלול ותמיר פינשטיין

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

עופרה אלול ורחמים מלול

פרסום ראשון: רחמים מלול קיים פגישה ראשונה עם מנהלת מכללת פרס עופרה אלול ובעל מבנה המכללה והחניה הסמוכה תמיר פינשטיין מאז פרוץ משבר החניה.בהנחיית ראש העיר:  לא יירשמו דו”חות בכחול לבן במהלך השבוע בשעות אחה”צ * תתאפשר חניה חופשית ביום שישי * תבדק אפשרות להכשרת השצ”פ העירוני לטובת חניה זמנית לכלל באי פארק הורוביץ בסכום של 5 ₪ בלבד למשך כל היום.

בשעה 16:00(שני) נפגש ראש העיר רחובות רחמים מלול עם מנהלת מכללת פרס עופרה אלול בלשכתו וכן עם בעל מבנה המכללה והחניה הסמוכה, מנכ”‘ל העירייה לשעבר תמיר פינשטיין. את הפגישה יזמו מאחורי הקלעים מספר גורמים בראשם מנהל רשות החניה והפיקוח בעירייה ליאור שוקרי. הפגישה התקיימה למעשה יום לאחר שהפגינו כחמישים סטודנטים אתמול (ראשון) מול בנין העירייה בעקבות המחלוקת שנוצרה בין סגן ראש העיר לשעבר עמי פינשטיין שטען והאשים לא מעט גורמים על שהכנסותיו בחניה הפרטית שלו הסמוכה למכללת פרס נפגעו קשות. עמי פינשטיין כזכור התראיין במספר כלי תקשורת והביע אכזבות קשות ותרעומת על העירייה שלדבריו לא פעלה לפי התב”ע. בעירייה דחו את טענותיו והבטיחו להלחם בכל אדם שינסה לקחת את החוק לידיים. הסאגה בין עמי פינשטיין לעיריית רחובות עוד רחוק מלהסתיים וסביר שהפיתרון יימצא בין כותלי בית המשפט בעקבות תביעותיו של פינשטיין שהגיש לאחרונה לבית משפט השלום ברחובות.

נוי פראג’

נוי פראג’ מאגודת הסטודנטים נשארה בחוץ! בפגישה כאמור דנו הצדדים בפתרון המשבר שנוצר מבלי לזמן את יו”ר אגודת הסטודנטים נוי פראג’ שכזכור רק אתמול הפגינה עם עשרות סטודנטים מול בנין העירייה.

אתמול (ראשון) העלה עמי פינשטיין פוסט ובו הוא כתב בין השאר את המילים “נקמת דם”. את הפוסט קרא ראש העיר רחמים מלול שעדכן את המשטרה והביע חששות לאור “ההסלמה”, יש לציין כי עמי פינשטיין אושפז מיום שישי האחרון בבית החולים לאחר שהתמוטט ומאז הוא מאושפז ושוהה בבדיקות רפואיות, במקביל מגיעים שוטרים מדי מספר שעות אל ביתו של עמי פינשטיין שברחוב הנשיא וכן אל מגוריו בחירבת דוראן כדי להודיע לו שיתייצב לחקירה תחת אזהרה בגיל “איומים” לכאורה כלפי ראש העיר.

רחמים מלול ועמי פינשטיין

גורם במכללה סיכם ” היה מצופה מגברת עופרה אלול למנוע את ההפגנה ולהפגש עם ראש העיר לפני כן כדי למצוא פיתרון כי הרי לה האינטרס המובהק להעלות את כמות רישומי הסטודנטים ולא לאגודה. אבל איך אומרים, עדיף מאוחר מאחר בכלל לא ונקווה שיהיה סוף סוף פיתרון לחניית הסטודנטים שבין כה מתקשים לשלם את לימודיהם”.

הפתרון המסתמן: לא יירשמו דו”חות בכחול לבן במהלך השבוע בשעות אחה”צ * תתאפשר חניה חופשית ביום שישי * תבדק אפשרות להכשרת השצ”פ העירוני לטובת חניה זמנית לכלל באי פארק הורוביץ בסכום של 5 ₪ בלבד למשך כל היום

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן