פרסום ראשון: נעצרו שני צעירים החשודים בדקירה בפארק המדע

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
הקטטה- רחובות ניוז
קטטה- רחובות ניוז

פרסום ראשון! בעקבות סרטונים ממצלמות במועדון נעצרו שני צעירים החשודים בביצוע דקירה בפארק המדע.

שלושה שבועות של חקירה משטרתית מאסיבית הביאה למעצרם של פלמון זרו (22) מבית שמש ו- ציון אברהם 24 מרמלה החשודים בביצוע דקירת צעיר בן 25 בפארק המדע. שני החשודים הובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון, נציג המשטרה רס”ב דמיטרי שנקר הפנה את בית המשפט לסרטונים בהם נראים לכאורה השניים מבצעים את הדקירה.

השופטת סגל האריכה את מעצרם עד יום שישי. סגל בהחלטתה ” מצאתי כי קיים חשד סביר לפיו החשודים ביצעו את העבירות המיוחסות להם. לכך יש להוסיף את העובדה כי החשודים שותקים בחקירתם ואינם מספקים כל הסבר. העבירות המיוחסות לחשודים מקימות עילות מעצר מסוג מסוכנות וכן חשש לשיבוש הליכי חקירה. לאחר ששמעתי בקשב את טיעוני הצדדים ובשים לב לחומר החקירה שהוצג בפניי, קיימות עילות מעצר, פעולות החקירה המבוקשות כמפורט בנספח הסודי שחלקן חשופות לשיבוש על-ידי החשודים, מצאתי כי יש לאפשר את מיצוי החקירה בעת הזו, בעוד החשודים נתונים במעצר. לאור האמור אני מורה על המשך מעצרם של החשודים עד ליום 16.01.2020″.

משטרה ומדא

תזכורת מהודעת מגן דוד אדום במוצאי שבת 22.12.2019  ” בשעה 23:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב איילון על צעיר שנפצע ככה”נ במהלך קטטה ברחוב גולדה מאיר בנס ציונה. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח קפלן צעיר כבן 25, במצב קשה, מחוסר הכרה, עם פציעה חודרת”.

חובש רפואת חרום במד”א, יהודה בן אברהם סיפר “כשהגענו למקום ראינו צעיר כבן 25 שוכב מחוסר הכרה עם פציעה מדממת, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו בדחיפות לבית חולים כשמצבו קשה “.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן