פרסום ראשון! נעצר חשוד בביצוע מעשה מגונה בבת של זוגתו

חדשות רחובות - אילוסטרציה : ילדה במצוקה - רחובות ניוז

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
תמונת אילוסטרציה

פרסום ראשון! בעקבות מקרה שסיפרה הקטינה בבית הסםר נעצר חשוד, בן של דמות ציבורית לשעבר, בביצוע מעשה מגונה בבת של זוגתו לחיים.

תושב רחובות בן 41, בן לדמות ציבורית מוכרת לשעבר, נעצר בסוף השבוע בעקבות מקרה של ביצוע מעשה מגונה לכאורה בבת של חברתו לחיים. הסיפור התגלה לאמה של הילדה לאחר שסיפרה על המקרה ליועצת בית הספר וזו פנתה מיד למשטרה. הילדה נחקרה על ידי חוקרי ילדים של תחנת רחובות ולאחר מכן ניגשה לעצור את בן הזוג החשוד. בחקירתו טען שרק כיסה אותה בשמיכה ושלל כל קשר למעשה מגונה. במוצאי שבת הובא החשוד להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.

סנגורו טען בבית משפט "החשוד מכחיש ואומר לא היתה שום כוונה מינית, הקטינה סיפרה בבית הספר ונחקרה. יש טענה שסיפרה להם ולא ברור לי למה, ביום שישי לא חקרו את האם. איך יכול להיות שהגענו למוצ"ש ולא חקרו את האם. אנו מדברים על ארוע אחד, לא ברף גבוה. אותם פעולות שחברי מבקש לבצע הם פעולות לחקור אנשים שזהותם ידועה, אפשר לבצע זאת בלוח זמנים מאוד קצר, כאשר היה צריך כבר לחקור אותם. שאנו מסתכלים על המקרה אני מבקש מגבירתי לאור הסבריו ולאור כך שהיתה עוד קטינה בחדר והאמא גם היתה בחדר, והאור דלוק, אז אני מבקש להורות על שחרורו, יש לו פה חבר, אפשר להרחיקו מהבית לתקופה".

השופטת צביה גרדשטיין פפקין החליטה להאריך את מעצרו כד יום שלישי בשעה 14:00.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *