פרסום ראשון: נעצר כלכלן מוכר בחשד לפריצה לרכב והטרדות מאיימות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

כלכלן מוכר מאזור השפלה נעצר אמש בעקבות תלונה של אישה עמה הוא נמצא בקשרי ידידות.זאת  בחשד שפרץ לרכבה ובנוסף הטריד אותה ואת ביתה במכתבים מאיימים בדואר וברשת החברתית "פייסבוק".

כלכלן בכיר ומוכר בן 63 מאזור השפלה נעצר בראשית השבוע בחשד כי פרץ לרכב של בחורה איתה נמצא בקשר ב-4 השנים האחרונות ומתגוררת באזור. הוא הובא לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט השלום בראשון לציון בפני השופטת רבקה ארד .נציג המשטרה רב סמל בכיר יואל אוליאל ביקש מהשופטת להאריך את מעצרו בחמישה ימים . לצורך מיצוי החקירה בעודו שוהה מאחורי סורג ובריח . בדיון פנתה סניגורתו של החשוד עו"ד מיכל רייכמן ממשרדו על עו"ד שרמן ובתשאול נציג המשטרה היא תהתה באשר לעובדות המשיכות אותו למיוחס לו ,לפריצה לרכב. נציג המשטרה הוסיף כי בנוסף לכך הוא נחשד בסדרה של הטרדות ,בצורה של מכתבים אנונימים ומאיימים שנשלחו אל ביתה של המתלוננות עימה הוא נמצא בקשר. וכן הטרדות ברשת החברתית פייסבוק. מצידו, כלפי אותה המתלוננת.

רייכמן סיכמה " מדובר בכלכלן בן 63 אב לארבעה ילדים וסב ל-12 נכדים ,בן לניצולי שואה בהם הוא תומך ומטפל. אין לו עבר פלילי ורגלו לא דרכה מעולם בתחנת משטרה לצורך חקירה כלשהי . החברות עם הגברת המדוברת היא מזה כ-4 שנים , הם שרים יחד במקהלה,הקשר היה בהודעות רגילות ובהודעות הוואטספ והן לא נמחקו , הכל מצווי במכשיר הסלולר. הקשר בינהם היה מיודד , היא נעזרה בו לקבל עזרה בעבודה ,היות ואחותו של החשוד דמות בכירה במקום מסוים. אין שום הוכחה ישירה הקושרת אותו לפריצה ובטח שלא ללקיחת דברים מתוך הרכב. לא מדובר בפושע שמעלים ראיות, מדובר בכלכלן.".

השופטת רבקה ארד השתכנעה מדברי הסנגורית ושחררה אותו למעצר בית עד לסוף השבוע לבית אחותו והן הרחקה מהמתלוננת לתקופה של 30 יום.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *