פרסום ראשון: ראש ארגון פשיעה מרחובות מואשם בסחיטה “חוב זה חוב ואין לו פג תוקף”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום ראשון: “חוב זה חוב ואין לו פג תוקף” ראש ארגון פשיעה מרחובות מואשם יחד עם ארבעה נוספים בסחיטה על רקע חוב כספי לראש ארגון הפשע של יצחק אברג’ל.

 

פרקליטות המדינה הגישה היום (חמישי) כתב אישום נגד חמישה נאשמים, הנאשם שבראש הפרמידה הוא תושב רחובות בן 31 המוכר למשטרה ומשויך לארגון פשע,  תושב ראשל”צ בן 32 חן דסה, וואסם באדר ווואהם באדר תושבי לוד.

כוחות משטרה צילום אילוסטרציה

על פי כתב האישום פנה אחד המעורבים אל המתלונן בגין חוב על סך 400 אלף שקלים בזמן שעבד בעסק לניקוי שיקים בו השקיע העבריין יצחק אברג’ל. המתלונן זומן לפגישה בחודש נובמבר בדירה בראשון לציון. בפגישה נכחו ראש החבורה, תושב רחובות ממשפחת ארגון הפשע ותושב לוד שהיה עימו. באותה פגישה טענו הנאשמים כי בעסק שעבד בו בזמנו נותר חוב של בין 700 ל- 800 אלף שקלים. המתלונן כפר בהאשמות ובתגובה ראש הארגון תושב רחובות אמר לו “לא משנה כמה שנים עברו, חוב זה חוב ואין לו פג תוקף”. הפגישה הסתיימה בקולות צורמים ובדרישה למתלונן שיבדוק את גובה החוב ומה שולם. כעבור מספר ימים התקשר אל המתלונן ראש ארגון הפשיעה מרחובות ושאל אם סיים את הבדיקה, המתלונן המשיך לכפור בהאשמות ובתגובה אמר לו ראש הארגון “אה אתה לא משלם? הבנתי אותך, תהיה בריא”.

כחלק מאיומיו, בתאריך 20.11.2019 נסע ראש הארגון יחד עם אדם נוסף על גבי אופנוע אל בית המתלונן במושב עזריה, שם ביצע אחד מהם ירי על רכבו מסוג B.M.W ועל ביתו צרור של 14 כדורים ונמלטו מהמקום.

כחמישה ימים לאחר האירוע, בוצעו חילופי הודעות בין ראש ארגון הפשיעה למתלונן וזה הודיע לו שסיפר לחבר משותף על הענין ביניהם. ראש הארגון השיב בלחץ וכתב” מי זה הבחור, שלא יפנה אלי, אני אפנה אליו, אתה עושה מזה סבטוחה, זה שוטר? זה עבריין? פושטק?…”. לאחר מכן חדל לפנות אל המתלונן.

משטרה אילוסטרציה

בחודש מאי 2020 אותר האקדח ממנו בוצע הירי על המתלונן באותו לילה מחוץ לביתו.

בחודש יולי 2020 יצר נאשם נוסף קשר עם המתלונן, סיפר כי מאחר וראש הארגון עצור, החוב הכספי עבר לטיפולו ודרש 450 אלף שקלים. הנאשם אמר למתלונן שיפרוס לו את התשלומים ל- 25 אלף שקל לחודש, גם במקרה הזה כפר המתלונן בחוב הכספי וביקש זמן כדי לבדוק את הדברים. כעבור מספר ימים התקשר הנאשם למתלונן ואמר “הבנתי אותך רק שתדע גבר שלא תמיד שומעים שריקות”.

שלושה נאשמים נוספים תושבי לוד יתמודדו מול ביצוע ירי מאותו אקדח שנתפס בחודש מאי, הירי כאמור בוצע לעבר רכב הסיור של כלא איילון.

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן