פרסום ראשון: רועי שרעבי קיבל תפקיד בכיר נוסף ולא בטוח שיתמודד על ראשות העיר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

שאפו לרועי שרעבי על מינויו החדש כיו"ר דירקטוריון "רשת הקאנטרי של ההסתדרות" בישראל. למוקרביו סיפר כי שום תוכנית עדיין לא ירדה מהפרק כולל התמודדות על ראשות העיר

רועי שרעבי בן 47 נבחר  לפני זמן קצר(חמישי) לכהן כיו"ר דירקטוריון "רשת הקאנטרי בישראל" החברה למרכזי תרבות וספורט לעובד ולמשפחתו בע”מ, בעלת רשת הקאנטרי, הוקמה בשנת 1972 על-ידי ההסתדרות החדשה, חברת העובדים ומרכז “הפועל”.המגלגלת מחזור של 100 מיליון שקל בשנה.

שרעבי,יליד ותושב העיר ובנו של גדול שחקני הכדורגל בעיר,טוני שרעבי. מכהן כיום כסגן ראש ההסתדרות הארצית וזו הקדנציה השנייה שלו בתפקיד. במקביל בזירה המקומית הוא חבר וגזבר המועצה דתית, חבר דירקטוריון קק"ל, חבר מרכז הליכוד, מראשי הסניף ברחובות. רק לאחרונה הצהיר כי הוא שוקל להתמודד על ראשות העיר רחובות ובין תפקידיו הרבים בעבר היה לעוזר של שרים, חברי כנסת ונחשב למקורב של שר התיירות, יריב לוין והן לראש הממשלה בנימין נתניהו. הוא מכהן כנציג הליכוד בהסתדרות וכיהן כיו"ר דירקטוריון רשת חוויות בעיר, לפני שעזב דאג להמליך את יניב מרקוביץ לתפקיד.

שרעבי, סיפר היום כי הוא בטוח שגם בתפקיד הנוכחי שהוטל עליו הוא יבצע בצורה הטובה ביותר. תוך שמירה על זכויות העובדים ושאיפה לקדם את כל התחומים הנכללים במסגרת תפקיד זה. שרעבי, הודה לחברים שבחרו בו והבטיח לא לאכזב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *