פרסום ראשון: שוחררו שני נערים מרחובות שנעצרו בחשד לאונס הקבוצתי בקפריסין לפני כשבוע

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
תמונת אילוסטציה

פרסום ראשון: שני נערים תושבי רחובות שהיו עצורים בקפריסין בחשד לאונס קבוצתי שוחררו היום. אחד מבני המשפחה סיפר ל’רחובות ניוז’:”לא היה לו קשר למקרה ולקבוצת הצעירים, העיקר שהוא שוחרר’ ובדרך הביתה’

שניים מהנערים הישראלים תושבי העיר רחובות שנעצרו באיה נאפה בחשד למעורבות באונס קבוצתי שוחררו היום (חמישי) ממעצרם בקפריסין,  ביממה הקרובה הם ישובו לישראל. בני משפחתו של אחד הנערים, ליווה את בנו מיום מעצרו, ישוב עם בנו בשעות הקרובות בטיסה לארץ ובכך תסתיים הפרשה העגומה בה נקשרו שמותיהם של שני תושבי רחובות מאחת המשפחות המוכרות בעיר.  גורם במשפחה מסר לפני זמן קצר ל’רחובות ניוז’ ” לא היה לו קשר למקרה ולקבוצת הצעירים. והעיקר שהוא שוחרר וזו הבשורה המשמחת”

מוקדם יותר היום דווח כי 5 נערים שהיו חשודים באונס הקבוצתי שוחררו , זאת לאחר  שהחוקרים בפרשה בחנו היום את ממצאי החקירה והסדקים שהתגלו אצל המתלוננת והחליטו לשחרר את החמישה לאחר שהבינו כי הם  אינם מעורבים באירוע. חשוב להדגיש כי השוטרים בקפריסין התמקדו בניסיונות להבין כיצד אותה מתלוננת ,שעבדה בתור ברמנית וחילקה משקאות באותו בית מלון הכירה את החבורה הישראלית. מרביתם ענו כי היה מדובר ההיכרות שטחית של ”שלום-שלום”.גם שנשאלו הצעירים מה הוביל אותם  לתקוף אותה מינית או לבצע אונס ברוטלי-כל החשודים דבקו שלא היה אונס.

 

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן