פרסום ראשון: 21 חודשי מאסר לשודד שחקן מהליגה הלאומית

ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פרסום ראשון: 21 חודשי מאסר לצעיר ששדד שעון יוקרתי משחקן כדורגל ידוע. "מעולם לא חשתי חוסר ביטחון שהגעתי לעיר, נשארתי מצולק עד היום". 

 

שופטת בית משפט המחוזי בלוד מרב גרינברג, השיתה 21 חודשי מאסר בפועל על צעיר בן 22 תושב נס ציונה ששדד שעון יוקרתי בסגנון "כיפה אדומה" משחקן כדורגל ששיחק בליגה הלאומית. מכתב האישום המתוקן עולה כי בתאריך 30.11.2021 פרסם בפייסבוק אחד משחקני הכדורגל שעון יוקרתי מסוג ROLEX למכירה תמורת 46 אלף שקלים, השייך לחברו גם הוא מהליגה הלאומית. באותה תקופה יצר קשר הנאשם עם המפרסם, אשר התחזה לשם "יאיר מנדל" וביקש לרכוש את השעון. הצדדים קבעו פגישה בתאריך 1.12.2021 בשעה 16:00 ברחוב מאיר הרמן בנס ציונה, לצורך מימוש המכירה. באותו הרגע ניגש הנאשם אל חלון רכבם של שני השחקנים, ריסס את השחקן בגז פלפל, גנב ממנו את השעון ונמלט מהמקום. בהמשך השיב הנאשם את השעון לבעליו.

הצטרפו לעדכונים👇👇👇

https://t.me/RehovotNews

הנשדד אמר בדיונים: "אני כדורגלן, השוד שקרה נעשה בעיר שבה שיחקתי שנתיים וחצי, אני לא צריך לומר אבל עברתי הכל עם הקבוצה שנמצאת בעיר, מעולם לא חשתי חוסר ביטחון כשהגעתי לעיר הזו, תמיד הייתי הולך אהוב בין האוהדים ואנשי העיר, נשארתי מצולק עד היום כשאני נכנס לעיר הזו, יש לי פלאשבקים מהאירוע, אני הרבה פעמים חושב ושומע מקרים, שהמקרה שלי אומנם היה עם גז פלפל ואני לא מאחל לאף אחד שירססו אותו בגז פלפל, חשבתי שאיבדתי את הראייה, זה יכול היה להיות עם אקדח או סכין. אני חייב לשתף שעד היום, אבל עוד בלילות הראשונים היה לי קשה להירדם ולא הבנתי איך זה קרה לי, אני לא בנאדם עם עבר פלילי או משהו אחר, מעולם לא התעסקתי בזה, אני אדם נורמטיבי, לא מגיע לי שעד היום, אפילו האנשים שמבקשים צדקה בחלון, אני מפחד לפתוח להם את החלון, זה גרם לי לטראומה, אני הולך ברחוב וחושש מאנשים סביבי". 

עו"ד שי גבאי

השבוע כאמור נגזר דינו של הצעיר והושתו עליו 21 חודשי מאסר בפועל. סנגורו מטעם הסנגוריה הציבורית עו"ד שי גבאי שוקל להגיש ערעור בטענה כי הוחמר עמו העונש.

הצטרפו לעדכנים👇👇👇

https://t.me/RehovotNews

 

 

 

 

 

תגובות

דילוג לתוכן