פרשת השלכת הרימון: סרטונים חדשים הותירו שני חשודים במעצר, השאר שוחררו במעצר

חדשות רחובות - רימון, צילום: משטרת ישראל - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

פרשת השלכת הרימון: מתוך חמישה עצורים שניים נותרו במעצר, אחד מהם מוכר למשטרה המזוהה עם ארגון פשיעה מהדרום.

השופט ד"ר אברהם גורמן

שופט בית משפט המחוזי מרכז בלוד ד"ר אברהם גורמן האריך עד יום שני את מעצרו של החשוד בהשלכת רימון לעבר בית בשכונת כפר גבירול. במקביל, מעצרו של חשוד נוסף, צעיר בן 27 מיבנה, הוארך עד יום ראשון בבית משפט השלום בראשון לציון. המשטרה כזכור ערערה אתמול (חמישי) על החלטת שופט בית משפט השלום בראשון לציון טל ענר שהורה לשחרר את כל המעורבים בשל עוצמת חשד נמוכה, אולם נציגי המשטרה הציגו בערעור שלושה סרטונים חדשים שלטענתם נראים שני החשודים, בן 25 מרחובות מוכר למשטרה, וחשוד נוסף מיבנה, מבצעים לכאורה את השלכת הרימון תוך נסיעה על קטנוע.

לאור הראיות החדשות ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד המוכר להם עד יום רביעי, אולם עו"ד נס בן נתן ועורכת הדין מטעמו תום הלפרין נעמדו על הרגליים האחוריות והצליחו להפחית את ימי המעצר ביומיים.

עו"ד נס בן נתן

תזכורת: בצהרי שלישי הושלך רימון הלם לעבר בית ברחוב בן איש חיל שבשכונת כפר גבירול, מהמקום נמלט קטנוע עם שני חשודים. עוד באותו הערב, עצרה המשטרה חמישה חשודים, שלושה כאמור שוחררו ושניים נותרו במעצר. מפרטי המקרה עולה כי קטטה שפרצה בכפר סמוך לפצריה השכונתית היא זו שככל הנראה הובילה למעשה. בכפר חוששים מהסלמה ויש שמקווים שהצדדים יתעשתו וירגיעו את הרוחות.

 

תגובות

דילוג לתוכן