צילום קווי ביוב בחברת ישראל ידין

buypostil

buypostil

קרדיט תמונה FREEPIK

—תוכן שיווקי—

לאורך שעות היום אנו מקיימים את אורח חיינו השגרתי באין מפריע, זאת כאשר מתחת לרגלנו פועלות תשתיות המים והביוב ללא הרף, ומבטיחות את כשירותו של המבנה ויכולתו לאפשר שירותים בסיסיים כגון המים הזורמים אצלנו בברז. אולם כמו כל מכשור וכמו כל פריט, גם צנרת המים והביוב נידונה לעתים לעייפות החומר, אז נדרשת מעורבותו של איש מקצוע המתמחה בתחומי התשתית והאינסטלציה. חברת ישראל ידין המספקת שירותי החלפת ותיקון תשתיות, שמחה לדווח כי עתה היא מספקת גם שירותים לצילום קווי הביוב באמצעות טכנולוגיה מתקדמת המתבססת על סיב אופטי זעיר.

למען פעולה ממוקדת מטרה

בראש ובראשונה, כאשר אנו נדרשים להחלפת צנרת ביוב או תיקון תשתית מים, הרי שברצוננו להבטיח כי הפעולה לא תסב נזק משני שאיננו הכרחי. למען פעולה ממוקדת ונכונה, חברת ישראל ידין מספקת שירות מקדים ובמסגרתו מתבצע צילום קווי ביוב לכל אורכה של הצנרת. איתור הדליפה ומקור הרטיבות מתבצע על-ידי החדרתו של הסיב האופטי. יחד עם הכשרה מקצועית על הציוד המקצועי, אנשי המקצוע מטעם חברת ישראל ידין יכולים לאתר את האזור התקול ולהתמקד במוקד אחד בלבד, וזאת מבלי שיובילו לנזקים משניים אשר יעלו הון רב עבור מזמין השירות.

שירות לביצוע בדק בית

שירות נוסף וחדש שהתווסף אל שורותיה של חברת ישראל ידין, הוא צילום הקווים כחלק משורת הבדיקות הנערכות לבדק בית. בטרם רכישתו של הנכס למגורים, איש מקצוע מטעם החברה יוכל לבחון את צנרת המים והביוב לאורכה ולרוחבה, ולאתר באם ישנן אי אלו בעיות אשר עלולות להפוך לסוגיות מהותיות בעתיד הקרוב. השירות המקצועי ניתן הן ללקוחות פרטיים המעוניינים לבצע את הבדיקה והן עבור חברות המספקות שירותי בדק בית ושמבקשות לצוות אליהן אנשי מקצוע מיומנים ויועצים חיצוניים.

שירות למתן אישור טופס 4

נוסף על אלו, החברה מספקת שירות עבור קבלנים ויזמים המבקשים לבצע את הבדיקות הנדרשות לצורך קבלת טופס אכלוס. אישור האכלוס מוכרח לעמוד בשורה של קריטריונים שונים, לרבות תקנות הנוגעות לתשתיות המים והביוב של המבנה. הוכחת תקינות הצנרת מתבצעת יחד עם סיב אופטי ועם החתימה הניתנת מטעם קבלן האינסטלציה המבצע.

אודות חברת ישראל ידין

חברת ישראל ידין פתרונות אינסטלציה פעילה בענף למעלה מ-40 שנים, ומלווה לקוחות פרטיים ועד מוסדיים. החברה מספקת שורה של פתרונות ושירותים לרבות ייעוץ ומתן הכוונה בפרויקטים הנדסיים, תיקון תשתיות מים, והקמת תשתיות בעבור שורה של צרכים כגון ברכות שחייה ועד לתשתיות עבור מבנים ובניינים. החברה דוגלת במתן שירות בשקיפות מלאה, במחיר הוגן ובמקסימום יעילות לרווחת הלקוח.

למידע נוסף וקבלת פרטים ניתן לבקר באתר החברה: https://www.israel-yadin.co.il

תגובות

השאר תגובה

דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: