צעד מחושב: בעקבות אימות של שני אנשים מחסידות קרעטשניף וכיתת גן שנמצאת בבידוד הורה האדמו"ר לסגור המוסדות.
(צילום- דודי שמואל)
האדמו"ר של חסידות קרעטשניף מגלה מנהיגות ומתוך אחריות הוא הורה לסגור את מוסדות הקהילה. הנחייתו באה בעקבות גילוי הנגיף בקרב משני חסדיו וכן לאור העובדה כי כיתת גן ילדים נמצאת בבידוד.
בחסידות סיכמו " כצעד מניעתי למניעת התפשטות, הורה האדמו"ר מקרעטשניף לסגור את כל המוסדות של הקהילה ברחובות לימים הקרובים, כולל בית ספר לבנות, ת"ת, ישיבה קטנה וגדולה, כולל אברכים וגני ילדים בעקבות מקרה של חולה מאומת אחד בקריה".