קארין ברגינסקי: "לשדר את השבוע האחרון של המונדיאל בגן המייסדים וברחבי השכונות".

חדשות רחובות - עו"ד קארין ברגינסקי - רחובות ניוז
ארז שרווינטר

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

חברת מועצת העיר רחובות קארין ברגינסקי מציעה לראש העיר רחמים מלול: "לשדר את השבוע האחרון של המונדיאל בגן המייסדים וברחבי השכונות ולפרגן בו זמנית לעסקים של העיר".

 

חברת המועצה קארין ברגינסקי הגישה הצעה לסדר שתידון מחר (רביעי) בישיבת מועצת העיר: "לשדר את השבוע האחרון של המונדיאל בגן המייסדים וברחבי השכונות ולחגוג עם העסקים ברחובות". בהצעתה ציינה את נימוקיה: "בתקופה המורכבת שאנו חיים בה, חפצים תושבי העיר ליהנות ולעיתים זה אף הכרחי לגוף ולנפש.

ישיבת מועצת העיר רחובות צילום רחובות ניוז

משחקי המונדיאל מכניסים לרבים מתושבי העיר הנאה צרופה ויהיה נהדר לשמח את תושבי העיר בהקרנת השבוע האחרון של המונדיאל בגן המייסדים והן ברחבי השכונות, בו זמנית לחגוג עם העסקים ברחובות אשר ירצו להציע מחירים מיוחדים עבור תושבי העיר, כמובן שאם מזג האוויר לא יאפשר, יוקרנו המשחקים באולמי ספורט ו/או מתנסים. בנוסף להנאה הטמונה בלצפות במשחק יחד ולחוות את החוויה, יהיה נהדר לפרגן לבתי העסק הרחובותיים, שירצו כאמור למכור את מוצרי המזון במחירים אטרקטיביים.

לב רחובות- גן המייסדים רחובות
לב רחובות- גן המייסדים רחובות

"התנאים למכירת מוצרי מזון: העסק פועל בעיר רחובות ומחזיק חשבון ארנונה עסקית על שמו. בית העסק מחזיק בכל הרישיונות והאישורים הרלבנטיים לצורך הפעלתו, ובכלל זה רישיון עסק. מועצת העיר תצביע בעד ההצעה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן