קארין ברגינסקי מתריעה: "חייבים להימנע מזריקת מגבונים ומגבות נייר".

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מ"מ דירקטוריון תאגיד המים עו"ד קארין ברגינסקי ערכה סיור במתקני התאגיד ובבריכות המים: "חייבים לעשות השתדלות ולהימנע מזריקת מגבונים ומגבות נייר".

 

חברת מועצת העיר רחובות מ"מ יו"ר דירקטוריון תאגיד המים עו"ד קארין ברגינסקי, ערכה סיור עם מנכ"ל התאגיד באר השלישית  זורי שעובי ועם מהנדס התאגיד אלכס גליקמן, בתחנת המשאבות (בוסטרים) שבכונת אושיות ובבארית המים הסמוכה לה. ברגינסקי התרשמה מתפעולן לצורך אספקת מים סדירה לעיר ובמסגרת הסיור ביקרו גם בברכת המים החדשה, במזרח העיר ובתחנת המשאבות הצמודה לה.

הבריכה אמורה להתחיל לפעול במהלך החודש הקרוב. הבריכה כאמור מקדמת תספק מענה של מים בשגרה ובחירום בכמות של 15 אלף קוב. בסיור נוסף נערך גם בתחנת השאיבה בפארק המדע, הקולטת את הביוב של פארק המדע, אחוזת הנשיא ורחובות המדע.

 

ברגינסקי: "סיירתי בכל המתקנים ולמדתי את המשמעויות העצומות בנוגע לאספקת המים עבור כל תושבי העיר עם ראיה עתידית ויכולת אספקה לעוד עשרות שנים. למדתי שחייבים לפעול להורדת רמת הגבבה המצטברת בתחנה וצריך לעשות השתדלות ולהמנע מזריקת מגבונים, מגבות נייר וכו אשר העלולים לסתום את מערכות הביוב ולגרום לבעיה רצינית. בסיור גם ביקרתי בבארות המים בעיר המפיקות מים לרשת המים של העיר. ההשקעה עצומה וצריך לשמר אותה וזה תלוי בכל אחד מאיתנו. יישר כח למנכ"ל התאגיד, למהנדס המים, מהנדס התאגיד ולכל המעורבים בהקמה ובבניה כה נחוצה לעירנו. תודה לראש העיר מתן דיל על התמיכה ועל האמון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *