קבוצת הנשים של הפועל מרמורק חוזרת לפעילות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

מועדון הכדורגל של הפועל מרמורק מחדש את פעילות קבוצת הנשים ולשם כך קוראים לשחקניות נוספת להצטרף על מנת להתחיל בפעילות הקבוצה.

אחרי 7-8 שנים של הפסקה, קבוצת כדורגל הנשים של הפועל מרמורק עושה קאמבק. אי לכך  בימים אלו תרים במועדון האדום אחר שחקניות נוספות מגיל 12 ומעלה, וזאת  על מנת להתחיל בפעילות הקבוצה, כאשר ההשתתפות היא חינמית וכל שחקנית תוכל להתאמן באופן סדיר, כולל ביטוח, ותקבל ציוד שכולל חולצה, מכנס, גרביים ומגנים. האימונים צפויים להתקיים במגרש החדש עם הדשא הסינטטי (וייסגל). ימי האימון הם בשני וחמישי בשעה 21:00. כאשר המטרה לבנות סגל עתידי המונה  18 שחקניות ,תחת הדרכתו של המאמן אורי כהן.

גורמים באגודה הרחובותית מסרו כי מאז נפתחה קבוצת הנשים לפני כ-20 שנה הושקעו מאמצים רבים ותקציבים על מנת לקדם את הפרויקט הנ"ל שידע עליות ומורדות בשנים האחרונות.

השחקנית דורין אריב בת 23 אמרה ל'רחובות ניוז'  "מדובר בקבוצה מדהימה , מאמן מדהים , כיף גדול לשחק ביחד את המשחק שכולנו אוהבות והוא הכדורגל".

דורין,למה שבנות יבואו לשחק כדורגל?

"קודם כל חשוב שתהיה לך אהבה וגישה לכדורגל .. כדורגל הוא משחק מהנה וחוויתי , כיף לשחק בקבוצה שכולן למען אחת ואחת למען כולן" .

עדין קשה למצוא נשים בגילך על המגרש?

"נכון , לא לכולן יש את האהבה לכדורגל , וגם אם יש זה לא תמיד מתאפשר כי בגיל כזה לומדים / עובדים ולא מוצאים את הזמן לשלב ביניהם".

מה את הקרבת מחייך האישיים לטובת כדורגל הנשים?

"בעיקר זמן , מבחינת העבודה אני עובדת עד הצהריים , בימים של לימודים הם עד 19 בערב המקסימום , לכן יותר קל לי לשלב את הכדורגל ולבוא לאימונים".

מה לדעתך הסיבות שכדורגל הנשים בישראל לא מתרומם?

"אין מספיק תקציב ופרסום לכדורגל נשים , אם היה את שניהם מצבנו היה יותר טוב".

מה החלום הפרטי שלך?

"שנצליח ביחד כקבוצה בליגה זה הכי חשוב לי כרגע. ושנגיע ליעד הזה, אפשר לחלום יותר בגדול כקבוצה וגם בצד האישי שלי".

 

לפרטים :
דורין – 052-7892354

ובדף הפייסבוק שלנו :
https://www.facebook.com/hapoelmarmorek/

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *