קבעו עובדה! פלשו לדירותיהם 65 דיירי פרויקט הדגל של עיריית רחובות "שערי המוזיאון"

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז
דיירי הבנין משוחחים עם שוטרים

קבעו עובדה: למעלה משישים משפחות הסתערו על דירותיהם בפרויקט "שערי המוזיאון" לאחר למעלה משש שנים של בניה, קשיים והרבה סבלנות מצד המשפחות.

בחודש נובמבר 2013 יצא לדרך פרויקט הדגל של עיריית רחובות "שערי המוזיאון" שבלב שכונת שעריים, במסגרת הפרויקט רכשו 65 משפחות את עתידם שבדיעבד הסתבך והפך משמחה לסיוט לאחר שקבלנים שעבדו עצרו את העבודה. הפרויקט ידע קשיים ובמרוצת השנים מונה ועד פעולה לקידומו בסיועו של ראד העיר רחמים מלול שסייע בכל מה שקשור מבחינת העירייה לגימור הפרויטק. לפני כחודש קיבל הקבלן המבצע טופס אכלוס אך מסיבותיו הוא לא מסר לידי הדיירים את המפתחות. היום (שלישי) פקעה סבלנותם ובהודעת ועד הפעולה הונחו 65 המשפחות להתייצב בדירותיהם, לפרוץ אותם ולקבל מפתח חדש.

הודעת ועד הפעולה "דיירי פרוייקט שערי המוזיאון שלום רב, לאחר תקופה ארוכה בה הבנו לפי הגורמים המקצועיים בפרוייקט כי אין בכוונת הקבלן לאכלס את הפרוייקט בקרוב וזאת למרות כי הינו מוכן למגורים. לפני זמן קצר ביצענו השתלטות על הדירות וברגעים אלו מוחלפים כלל הצילנדרים בבניינים על ידי מספר מנעולנים מוסמכים. לכל דירה ימתין מפתח אחד. את הצילנדר הישן + מפתח ישן + 4 מפתחות לצילנדר חדש וכרטיס שכפול ימתינו לכם בתוך הדירה. – מומלץ לשמור על הצילנדר הישן – הנחיות בהמשך לגביו".

הדיירים פולשים אל דירותיהם

"הינכם מתבקשים להגיע במיידי לבניין ולקבל חזקה על הדירה לכל דבר ועניין – מובהר שהחל מרגע זה הדירה נמצאת בחזקת הדייר שרכש את הדירה.* – מסירת המפתח תהיה בכפוף לחתימה על תקנון בית משותף שמופץ יחד עם הודעה זו. הנחיות לכניסה ראשונה לדירה- יש לקחת מכשיר טלפון נייד – לפתוח מצלמה על מצב וידאו – לפני פתיחת הדלת לומר-אני (לומר את השם המלא ותעודת זהות) נכנס כעת לדירה (מספר הדירה) קומה (מספר הקומה) בניין צפוני – בר כוכבא 20 או בניין דרומי בר כוכבא 22. התאריך הינו 10/12/2019 והשעה היא: (שעת הכניסה לדירה) יש לבצע מעבר על הדירה במלואה החל מ- מטבח, חדרי רחצה, שירותים, חדרים.  בבקשה צילום יציב בלי להוסיף מילים במהלך הסרטון".

"שיראו בבירור את הדירה. – את הסרטון יש לשמור ולהמתין להנחיות. ככל שיש תקלות מהותיות בדירה יש לצלמם בנוסף בתמונה רגילה. ברור לנו כי ייתכן שיש דירות בהם יש תקלות – בנושא זה יימסרו הנחיות בימים הקרובים. כמו כן מצורף קישור להורדת אפליקציה לפתיחת השערים בבניינים. מוזמנים להוריד ולהשתמש – כאן המקום לומר שייתכן שחלק מהחניות תפוסות על ידי חומרי בניין במקרה שכזה אין לחסום צירים ויש להחנות מחוץ לבניין – אנו נפנה את החניות בימים הקרובים. עבדנו, סבלנו וחלמנו תקופה ארוכה על רגע זה, נכון הדירות לא 100% אצל כולם אבל זה המצב הנתון ואנו צריכים להבין כי זו הייתה הדרך הנכונה והמהירה לאכלס את הדירות.

* מעליות יופעלו מחר (יום רביעי) – תקבלו הודעה כל כך.

* בשלב זה אין להשתמש במחסנים – למי שזכאי – עד תחילת השבוע נבצע סדר גם בנושא זה.

שלכם: חברי נציגות שערי המוזיאון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *