קהילה מלוכדת! ועד שכונת רחובות ההולנדית התגבשו למען תושביהם המבודדים והפתיעו בזרי פרחים.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

קהילה מלוכדת! ועד שכונת רחובות ההולנדית התגבשו למען תושביהם המבודדים לאור התפשטות הקורונה בשכונה.

וואטסאפ רחובות ניוז

“בשבוע האחרון השכונה הקטנה שלנו עוברת טלטלת קורונה, וחלק מתושביה נאלצים לשהות בבידוד” אומרים פעילי ועד השכונה.
“יחד עם הלחץ והחרדה, ומתוך ערבות הדדית ורצון לסייע עלתה היוזמה לשלוח למשפחות המבודדות פרחים לשבת, ולשם כך נפתחה קבוצת פייבוקס לתרומת התושבים – כל אחד כפי יכולתו. סך הכל נתרמו מעל 3000 ₪ אשר אפשרו לשלוח לכ 115 משפחות זרי פרחים לשבת”.

פעילי ועד שכונת רחובות ההולנדית

יוזמה זו מצטרפת ליוזמות רבות, קטנות כגדולות, ביניהן חבילות מתוקות שנשלחו על ידי הנהגת נבון, שכנים שמסייעים באופן יחידני, עיריית רחובות אשר שלחה משחקים לילדים, ואומנים ומפורסמים רבים ששולחים את ברכותיהם לילדי השכונה.

פעילי השכונה “בהזדמנות זו נודה לראש העיר, רחמים מלול ולממלא מקומו, מחזיק תיק החינוך, זוהר בלום, המנהלים את המשבר מתחילתו בשיתוף פעולה מלא עם וועד השכונה והנהגות בתי הספר והגנים.

זר פרחים שחולק בשכונה ההולנדית

בועד השכונה סיכמו”אנחנו גרים בשכונה קהילתית, בה כל התושבים הם משפחה אחת גדולה. המטרה העיקרית היתה להעלות חיוך לשכנים שלנו, לקראת שבת. לתת להם את ההרגשה שהם חלק מאיתנו, ואנחנו פה לתמוך.
מחמם את הלב לראות את ההתגייסות של כל תושבי השכונה בגיוס הכסף לרכישת הפרחים ולמתנדבים שהגיעו לחלוקתם.”

פעילי ההולנדית

רותם טרכטנברג מסלטון, תושבת השכונה: יושבים לנו בבית מבודדים אבל ממש לא בודדים. לפני שנה עוד לא ידעתי איזו מתנה אני מעניקה לי ולמשפחה שלי כשאני עוברת לגור בשכונה הכי קהילתית מחבקת ותומכת. אז ימי קורונה, מטריד מלחיץ ובאמת באמת לא נעים. אבל, אין שום סיכוי ליפול לרחמים עצמיים פה. מידי חצי שעה נשלחת הודעה בוואטסאפ של הגן, של הכיתה עם הצעות לעזרה וקניות, על השער ממתין לנו זר פרחים יפיפה מוועד השכונה והתושבים המדהימים. אז, פשוט תודה באמת שכל זה הפך את המצב להרבה יותר שפוי אין על כוחן של קהילתיות וקולגיאליות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן