קהל שיא בערב קבלת הפנים לרגל יום העצמאות, בהשתתפות יהורם גאון

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

ראש העיר, רחמים מלול מארח הערב (שלישי ), את תושבי העיר רחובות בטקס קבלת פנים חגיגית לרגל יום העצמאות ה- 69 למדינת ישראל. שהפך למסורת בשנים האחרונות. האומן האורח יהורם גאון ,שרק אמש נמנה עם 12 המדליקים בטקס הממלכתי בהר הרצל שבר את שיא כמות הקהל בכל הזמנים והמספרים מדברים על קרוב ל-2500איש מילאו כל פינה ברחבה הצרה שלא הצליחה להכיל כל כמות האזרחים שנהרו לבניין העירייה. בשלב מסוים נאלצו השומרים בכניסה לעצור את שטף הנכנסים על מנת למצוא פתרונות ישיבה לאלו שכבר הצליחו להיכנס ולא מצאו מקום פנוי.
לא מן הנמנע שלאור הדברים עיריית רחובות תשקול בשנה הבאה להעתיק את המקום לגן המייסדים הסמוך במידה ויגיע לרחובות זמר בסדר גודל של גאון.
במסגרת הערב העניק ראש העיר תעודות הוקרה לחיילים מצטייני נשיא, תושבי העיר רחובות: סמ"ר ר', לוחם ביחידה מיוחדת, סגן יבגניה ליטובצ'יק, מפקדת צוות בגדוד עיטם 611, סמל דניאלה כהן, טכנאית כטמ"מ (כלי טיס מאויש מרחוק) וסגן דן לוי, מפקד מחלקה בקורס מ"כים בחטיב
עצמאות הממלכתי שהתקיים בירושלים.
בתחילת ההופעה אמר גאון כי: "התרגשתי מאד בטקס הדלקת המשואות אתמול אך לא הספקתי לחגוג אותו, הערב אחגוג אותו יחד איתכם, תושבי רחובות".

גאון הכין הפתעה מיוחדת לראש העיר שחגג רק השבוע את יום הולדתו ה-71 כשהקדיש לו את השיר "בית אבי".

ראש העיר, רחמים מלול הודה ליהורם גאון על המחווה המרגשת ואמר: "כבוד גדול לנו שביום העצמאות ה-69 למדינת ישראל, מגיע אלינו אחד הזמרים והאמנים המשפיעים ביותר על התרבות הישראלית, רגע לאחר שזכה, בצדק רב, בכבוד הגדול של הדלקת משואה".


ראש העיר מתנצל על החוסר במקום לאור הביקוש הרב של תושבי העיר לחזות בהופעות של יורם גאון


יהורם גאון משך אלפים מתושבי העיר

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *