קולה של אמא

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

אנה מגין,אימה של שלומית מלכה פרסמה פוסט תודה מרגש בפייסבוק. בפוסט הודתה מגין על התמיכה והעזרה שקיבלה המשפחה בימים הקשים. "הדאגה והאהבה שהרעפתם על הילדה שלי ועל כולנו היא כל כך עוצמתית שאין כנראה דרך באמת להחזיר ולו במעט", ציינה.

אחרי שהדוגמנית וילידת רחובות, שלומית מלכה שוחררה אמש (ב') מבית החולים איכילוב בתל אביב בעקבות נפילה מקורקינט חשמלי.הגיע הבוקר דברי תודה של האם,אנה מגין בפייסבוק.
"השתדלתי ביומיים האחרונים לענות באופן אישי לכל אחד ואחת, גם אם היה זה בשלוש בלילה, אבל בטח פספסתי מישהו בכל הבלגן הזה. וזה מאוד חשוב לי להחזיר חיבוק ענק לכל מי שהתקשר, הגיע, שלח הודעות ומשלוחים, התפלל והביע דאגה מקרוב ומארצות רחוקות. לא אזכיר שמות, כי חלקכם אנשים פרטיים מאוד וחלקכם להיפך, מוכרים מאוד. אבל הדאגה והאהבה שהרעפתם על הילדה שלי ועל כולנו היא כל כך עוצמתית שאין כנראה דרך באמת להחזיר ולו במעט. תודה לבני האדם המיוחדים במינם, המלאכים האמיתיים עלי אדמות בדמותם של צוות מד״א עם מתנדבים בני 16 בעלי חוש אחריות ומקצועיות שכל אדם בוגר יכול רק לקוות ולו לטיפה ממה שיש להם, תודה לצוותי המיון והטיפול נמרץ של איכילוב שעושים עבודת קודש במסירות אין קץ, ברוגע ובאנושיות מופתיים. תודה לבני המשפחות של המאושפזים האחרים מכל הארץ שתוך יממה אינטנסיבית ביחד הופכים למשפחה אחת גדולה ואני שולחת להם רפואה שלמה והחלמה מהירה וחיבוק ענק.
אני אסירת תודה על כך שיש בחיי את החברות והחברים המדהימים שלי ואת מי שעובד איתי. אתם צבא האמת שלי, זה לא יאמן ומרגש עד דמעות בכל פעם מחדש.
חיבוק מיוחד וחזק להוריי המופלאים, סבא וסבתא של שלומית שבכל פעם ברגעי האמת מתגלים כסלע איתן שתמיד אפשר להישען עליו.
אני יודעת שאפשר כבר להירגע ולשמוח וזה ישתחרר לאט לאט ויגיע.
ברגעים כאלה חושבים המון על אמונה ותקוה ואחריות. את ענייני האמונה אשאיר לעצמי ולא אחלוק אתכם, כי בשבילי זה היה תמיד עניין מאוד אישי ופרטי.
אבל אם יש לקח אחד בטוח מכל זה, הוא שתשמרו על עצמכם כמה שאתם רק יכולים. לא רק כי הבריאה שלכם היא יצירה חד פעמית ביקום הזה, אלא כי תמיד יש מי שאוהב אתכם וזקוק לכם בריאים ושלמים.
תודה רבה ושיהיה רק טוב".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *