קמפיין במיליון שקל: הזמר איתי לוי משתתף בקפמיין שחלק מהכנסותיו יתרמו לעמותת גדולים מהחיים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בצל הקורונה: המותג לי קופר מצלם את קמפיין חורף 2021 עם הזמר איתי לוי – חלק מההכנסות יתרמו בסניפים למען עמותת גדולים מהחיים

הקמפיין יעלה בתקציב של 1 מיליון ₪

לוי מברך את “הרצות למיליון”: ירדן ויזל ונטע ברזני

הזמר איתי לוי שנבחר זו העונה הרביעית ברציפות כפרזנטור של מותג האופנה לי קופר בישראל ולצידו הדוגמניות ואושיות האופנה ירדן ויזל ונטע ברזני , התייצבו אמש (יום א) בשעות הבוקר המוקדמות, לצילומי קמפיין סתיו/חורף 2020/21 של המותג בתקציב פרסום של כ- 1 מיליון ש”ח.

סט הצילומים נערך בצל הקורונה, בהנחיות משרד הבריאות, במועדון “שבלול”, במתחם התחנה בת”א באווירת מועדון ג’אז לשם הגיע לוי שהופעתו שהייתה אמורה להתקיים בשבוע שעבר בחיפה והתבטלה, וסיפר על ההופעה שאמורה להתקיים השבוע בחדרה, “מתרגש מכל הופעה” אמר איתי לוי שהודיע לאחרונה על יציאתו לדרך עצמאית עם חברת “רות הפקות”, שבבעלותו.

ירדן ויזל ונטע ברזני סיפרו שאמנם התוכנית “המרוץ למיליון” רק עלתה לאוויר אך כבר גורפות אלפי תגובות ביום. כשירדן ויזל נשאלה על מערכת יחסים החדשה שלה עם פלג, סטודנט למשפטים בן 29 שחברתה בר זומר הצליחה לשכנע ולהכיר לה, לא ממש הסכימה להתייחס אבל החיוך על הפנים לגמרי הסגיר אותה.

צילום: עופר חג’יוב

דן איתמר – סמנכ”ל השיווק של קבוצת בריל, עדכון את איתי לוי שהמותג לי קופר מתגייס למען עמותת “גדולים מהחיים”, במסגרת זו יערך גם קמפיין בכיכובו של לוי בכל סניפי הרשת ברחבי הארץ, לגיוס כספים למען פעילות העמותה.

דן איתמר מסר: “בימים אלו, יותר מתמיד, לי קופר ואיתי לוי שמחים להתגייס למען גדולים מהחיים – העושה עבודת קודש עם ילדים חולי סרטן”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן