קסם של הצגה הערב: הפרמיירה של ״משחקי הקסם״ בהיכל התרבות

ארז שרווינטר

בעלים, מנכ"ל ועיתונאי בקבוצת ניוז

בהדלקת הנרות שקדמה להצגה כיבד ראש העיר, רחמים מלול, את אוהד בן ישי, הפצוע הקשה ביותר במבצע צוק איתן- ותושב רחובות. בנוסף הודיע מלול כי מנ"כלית החברה העירונית יוספה חליבה תסיים את תפקידה בשבוע- שבועיים הקרובים. גם המנחה והשחקנית אילנית לוי נכחה באולם וחזתה בבתה ,אלין המשתתפות בהצגה 

אל מול אולם מלא בקהל מפה לפה, הציגו ילדי בימת הנוער העירונית את הצגת הפרמיירה של מחזמר ״משחקי הקסם״.
בקהל ישבו גם ראש העיר, רחמים מלול, סגנו עו״ד יניב מרקוביץ, מחזיק תיק התרבות עודד עמרם, חברי מועצה נוספים , בכירי החברה העירונית- יוספה חליבה המנכ״ל וממלא מקומה איציק עובדיה ועוד.

להצגה קדמה הדלקת נרות על ידי ראש העיר, רחמים מלול, שכיבד את אוהד בן ישי, הפצוע הקשה ביותר במבצע צוק איתן- ותושב רחובות בהדלקת החנוכיה ואמר לקהל – ״חג החנוכה הוא חג הניסים ולפניכם עומד אחד הניסים הגדולים- אוהד בן ישי, הפצוע הקשה ביותר בצוק איתן, שעומד היום לפניכם היום בעזרת תעצומות נפש גדולות מצידו שאפשרו לו החלים מפציעתו הקשה. אני רוצה שהוא ידליק את נרות החנוכה״

לאחר מכן הוצג המחזמר עם העלילה והשירים, לקול תשואות הקהל.

בסיומו פנה ראש העיר לילדי בימת הנוער ואמר להם כי ״אתם גיבורי העל של רחובות. המחזמר אינו נופל -ואפילו עולה- על הצגות החנוכה עטורות הכוכבים״ והודה להם על ביצוע נפלא על הבמה.

עלילת המחזמר נכתבה על ידי המחזאית והיוצרת המוכרת והמוערכת נועה ברנר ("מותק של פסטיבל", "פיטר פן" "סינדרלה" ועוד). המחזמר מגולל את סיפורו של בן, ילד הרואה עצמו כחלש ואינו מקובל בחברה. בן מבקש משאלה ונוחתת בחדרו פיה, המלמדת אותו משחקי קסם על מנת שישחקו בממלכת האגדות שם כל המשאלות מתגשמות. שניהם יוצאים למסע לממלכת האגדות על מנת להגשים את משאלותיהם.
מדובר במחזמר מקורי ומשעשע החל משלב כתיבת המחזה והלחנת המוזיקה, וכלה בהכנת התפאורה הייחודית שעוצבה במיוחד לרגל המחזמר השנה. תכני המחזמר הותאמו לכל המשפחה, והם כוללים מסר חינוכי וערכי על היכולות הטמונות בכל אחד מאתנו, כוחו הדמיון וחשיבותו של הביטחון העצמי.

המחזמר מוצג מדי יום מספר פעמים עד יום שני (כולל) , 10.12 .
להזמנת כרטיסים: 08-9232200
או באתר החברה העירונית

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *